Nowa funkcja – Quizy tworzone z AI (sztuczną inteligencją).

Patryk
Patryk

•  AUTOR

Cześć! ✌️

Dzisiaj została dodana nowa funkcja – quizy tworzone przez sztuczną inteligencję (AI) 🧠.
Funkcja jest dostępna w Quizach osobowości oraz w Głosowaniach. W przyszłości zostaną dodane jeszcze Testy.

Jak to działa?
1. Wpisujesz tytuł quizu jaki chcesz stworzyć.
2. Zaznaczasz opcję „Stwórz quiz z AI”
3. Wybierasz liczbę pytań, odpowiedzi oraz wyników.
4. Opcjonalnie możesz napisać dodatkowe informacje, kontekst quizu. (zalecamy)
5. Klikasz „Wygeneruj quiz” i gotowe. Po kliknięciu AI stworzy dla Ciebie quiz i uzupełni wyniki, pytania i odpowiedzi. Dopasuje również punkty do wyników.

Co wpisać w pole „dodatkowe informacje”?
Musisz pomyśleć o tym tak jakbyś prosił/a znajomego o stworzenie quizu. Podając tylko tytuł quizu dajesz pełną swobodę tworzenia. Stworzone pytania mogą być losowe, mogą być nie na temat, zmyślone, ale mogą też być dobrze dopasowane. Po prostu Twój znajomy nie wie czego oczekujesz i robi tak jak uważa za słuszne. Jeśli natomiast dodasz dodatkowe informacje, to stworzony quiz będzie bardziej przypominał to co chcesz otrzymać.  Poniżej kilka przykładów:

1. W quizie dot. filmu/serialu/książki możesz dodatkowo napisać, aby wszystkie pytania dotyczył tego konkretnego filmu/serialu/książki.

Tytuł quizu: „Która postać z Harry’ego Pottera będzie Twoim przyjacielem?”
Dodatkowe informacje: „Wszystkie pytania muszą dotyczyć Harry’ego Pottera, a w wynikach wypisz prawdziwe postacie”

W takiej sytuacji AI postara się dodać do wyników postacie, które naprawdę istnieją, a pytania będą dotyczyły konkretnego filmu/książki. Dzięki temu quiz będzie dopasowany tematycznie do tytułu.

2. W quizie na temat konkretnego miejsca/zagadnienia możesz napisać, aby quiz dotyczył sytuacji w konkretnym miejscu.

Tytuł quizu: „Jak zginąłbyś w kosmosie?”
Dodatkowe informacje: „Wszystkie pytania muszą dotyczyć sytuacji, które mogą zdarzyć się w kosmosie”

Tutaj wskazujemy miejsce, ale również prosimy, aby pytania dotyczyły sytuacji. Dzięki temu zmienia się kontekst quizu i powinieneś otrzymać rozbudowane pytania dotyczące sytuacji, które mogą Cię spotkać w kosmosie. Nie tylko proste pytania o to co lubisz.

3. Możesz napisać wprost co ma się znaleźć w wynikach quizu.

Tytuł quizu: „Jakiego zwierzaka adoptujesz?”
Dodatkowe informacje: „W wynikach musi być Kot, Pies, Chomik i Pająk”

Tutaj należy dodatkowo zwrócić uwagę na liczbę wyników. Jeśli wybierzesz, że ma ich być więcej niż 4, to warto dopisać do instrukcji np. „i inne podobne zwierze”.  Wtedy wyniki będą zawierać Twoje wybrane zwierzęta, ale również inne wybrane przez AI.

4. Możesz napisać w jakim tonie i dla kogo ma zostać stworzony quiz.

Tytuł quizu: „Gdzie zostaniesz zaproszona na pierwszą randkę?”
Dodatkowe informacje: „Quiz skierowany do dziewczyn, pytania, wyniki i opisy wyników muszą być bardzo romantyczne”

Dzięki temu quiz powinien mieć bardziej kobiece pytania, które dotyczą romantycznych rzeczy lub sytuacji.

 

To tylko przykłady, możesz wpisać dowolną rzecz dotyczącą quizu, masz pełną swobodę. Warto eksperymentować, bo zmiana jednego słowa potrafi przynieść całkowicie inne rezultaty. Limit znaków w tym polu wynosi 150 – także warto pisać w prosty i zrozumiały sposób. 
Dodatkowo wpisując te informacje możesz odkryć swój styl tworzenia quizów z AI, dzięki temu Twoje quizy będą unikalne.

Pamiętaj, że AI będzie starało się stworzyć jak najlepszy quiz, ale nie oznacza to, że każdy quiz będzie dokładnie taki jak masz na myśli. Musisz próbować różnych tytułów i instrukcji. AI w chwili obecnej nie ma również dostępu do informacji na żywo, oznacza to, że ciężko będzie stworzyć quiz na temat np. Wersow i Friza, AI może ich nie znać – ale istnieje szansa, że kolejne fazy rozwoju pozwolą tworzyć na każdy temat istniejący w sieci.

Czy AI dopasuje zdjęcia?
W chwili obecnej uzupełni quiz tekstem, ale w kolejnych fazach rozwoju jest szansa, że cały quiz będzie wypełniony zdjęciami.

Czy mogę edytować taki quiz?
Tak. Quiz dodajesz tak jak każdy inny. Możesz wygenerować najpierw quiz, a później zmienić, przeredagować pytania lub dopisać swoje. Nie musisz publikować quizu stworzonego przez AI, możesz to też traktować jako inspirację.

Czy AI może dopisać mi pytania do istniejącego quizu?
Nie. AI nie działa w Edycji i quiz w dodawaniu musi być pusty. W innym przypadku nadpisze wszystkie Twoje wyniki, pytania i odpowiedzi.

Dlaczego jest limit tylko 3 quizów? Kiedy się odnowi?
Przede wszystkim dostęp do danych AI jest płatny i musimy sprawdzić jakie koszta generuje tworzenie quizów na większą skalę. Faza testów pozwoli nam podjąć odpowiednie decyzje jak to będzie finalnie wyglądać w przyszłości.

Czy quiz stworzony z AI może trafić na stronę główną? 
Tak. To nadal jest pomysł użytkownika i to użytkownik ma wpływ na to jak wygląda końcowy quiz. AI samodzielnie bez użytkownika nie będzie tworzyło quizów. 😉
Dodatkowo wielu użytkowników już może pomagać sobie przy tworzeniu quizów innymi serwisami z dostępem do sztucznej inteligencji, pisząc konkretne prompty. Po prostu pozwala to tworzyć lepsze quizy. Teraz każdy z Was ma do tego łatwy i prosty dostęp.

Boję się, AI przejmie kontrolę nad stroną!
Nie bój się, bo nie ma czego! Nie damy dostępu AI do samodzielnego tworzenia nieograniczonej liczby quizów na losowe tematy, także nadal Waszą „konkurencją” są inni użytkownicy i ich pomysły. Nadal możecie tworzyć swoje quizy z własnych pomysłów i nikt nie zmusza do korzystania z tej funkcji. Dodatkowo jest ona ograniczona.
Fakt jest taki, że technologia się rozwija, albo będziemy się rozwijać razem z nią, albo zatrzymamy się w miejscu. Jesteście młodzi, powinniście mieć otwarte głowy i cieszyć się z nowych możliwości. Świat się zmienia nie tylko w fotografii, copywritingu, ale w wielu innych dziedzinach. Jeśli AI pozwoli Wam tworzyć lepsze treści, to warto z tego skorzystać.

 

Podczas tworzenia pierwszych quizów zobaczycie, że czasami AI potrafi nieźle zmyślać lub pisać rzeczy, które nie przyszłyby Wam do głowy. Często potrafi to być dość zabawne. Nie traktujcie tego jako coś złego, a raczej inspirację i inny punkt widzenia.

Jeśli macie pytania lub problemy to piszcie tutaj w komentarzu. 🙌

Odpowiedz
563
.mokke

.mokke

Czemu to jest wszędzie

Odpowiedz
17
Medissity

Medissity

WoW, super!
A quizy wygenerowane przez AI, będą ma SG?

Odpowiedz
6
_r4ttlehead

_r4ttlehead

@Patryk mam nadzieję, że quizy tworzone przez AI nie będą brane pod uwagę w dodawaniu na stronę główną.

Odpowiedz
32
Left_Behind

Left_Behind

Odpowiedz
13
_r4ttlehead

_r4ttlehead

@Amigone dosłownie, nie przekonuje mnie to AI

Odpowiedz
23
_r4ttlehead

_r4ttlehead

@Ji-soo mam szczerą nadzieję, że nie. wtedy dostanie quizu na SG straci jakąkolwiek wartość.

Odpowiedz
15
.mokke

.mokke

@suffragette_city sorry ale bez przesad no

Odpowiedz
6
_r4ttlehead

_r4ttlehead

@Amigone dosłownie, wystarczy mi, że sztuka graficzna straciła swój urok przez AI

Odpowiedz
9
iDKWHAT

iDKWHAT

ciekawie to brzmi

Odpowiedz
3
Ms.Happiness

Ms.Happiness

Ciekawa propozycja i funkcja. Spróbuję zrobić coś takiego. Czy takie quizy będą brane pod uwagę na Stronę Główną? Przecież tworzy je AI, więc to nie jest autorskie, dlatego pytam.

Odpowiedz
12
Pomyluna_Zonglerka

Pomyluna_Zonglerka

AI opanowuje świat. To po mału zaczyna przerażać

Odpowiedz
20
pierozek912

pierozek912

Odpowiedz
5
Rina.Ohto

Rina.Ohto

@Patryk ciekawe, myślałam kiedyś nad posiłkowaniem się AI przy tworzeniu głównie pytań do quizów, ale odrzuca mnie duża mylność i czasami przypadkowość jej odpowiedzi. Mam nadzieję, że się sprawdzi :)

Odpowiedz
8
pierozek912

pierozek912

Według brzmi to ciekawie, chociaż dobrze, że jest taki limit. W końcu samequizy powstały do tworzenia quizów przez użytkowników. Gdyby quizy stworzone przez Al trafiały jeszcze na główną, to straciłoby to bardzo na wyjątkowości… w końcu kiedy quiz jest robiony przez użytkownika to kompletnie co innego.

Odpowiedz
9
Medissity

Medissity

@suffragette_city
Faktycznie
Ja bym się w tedy nie cieszyła, bo wiem, że to ja tego quizu nie zrobiłam. Mam nadzieję że nie trafią na SG. Chyba że ktoś bardzo zmieni pytania, i wynik. To wtedy może…
Ale i tak bez sensu takie quizy na SG

Odpowiedz
11
Hot_Ziemniaczek_Polska

Hot_Ziemniaczek_Polska

@suffragette_city mnie też to nie przekonuje

Odpowiedz
6
Hot_Ziemniaczek_Polska

Hot_Ziemniaczek_Polska

@Ji-soo sensu brak

Odpowiedz
4
Medissity

Medissity

Odpowiedz
3
LavenderStar

LavenderStar

@Patryk mam pytanie. Czy użytkownicy będą mogli widzieć który quiz był stworzony z AI, a który samodzielnie?

Odpowiedz
11
Patryk

Patryk

•  AUTOR

Zaskoczyliście mnie swoim sceptycyzmem. 🙃 Technologia się zmienia i nikt tego nie zatrzyma. Albo będziemy widzieć w niej możliwości, albo zostaniemy w tyle. Każdy wybiera swoją drogę, nikt nikogo nie zmusza do korzystania z AI i nie zabrania tworzyć swoich quizów bez żadnej pomocy. Nikt też nigdzie nie napisał, że quizy tworzone przez AI będą zawsze najlepsze, ostatecznie wszystko zależy od użytkownika i jego pomysłu.

Odpowiedz
24
Elviria_Zoldyck

Elviria_Zoldyck

Polecam nie zapominać, że Ai to tylko narzędzie :) Bo większość komentujących o tym zapomina. Jeśli ktoś nie miał pomysłu na quizy wcześniej, to Ai nic tutaj nie pomoże. Podobnie działa to w drugą stronę – jeśli ktoś miał wcześniej świetne pomysły, to dalej będzie je mieć. Jeśli ktoś chociaż raz używał komend do np grafiki z Ai, to będzie wiedział, że najtrudniej jest stworzyć coś konkretnego, bo jest to praca na konkretnych komendach.
Tak więc – ludzie wyluzujcie, Ai nie zabierze wam quizów :p

Odpowiedz
21
Dr.Khorne

Dr.Khorne

@Patryk moim zdaniem prędzej czy później każdy na własną rękę przetestuje to AI i wyrobi własną opinię na jego temat. Jestem zwolennikiem rozwiązań technologicznych i zawsze się cieszę, gdy moja ulubiona strona jest rozwijana.

P.S. Czy to AI posiada jakąś nazwę? 👀

Odpowiedz
11
Xtreme_GamingQQ

Xtreme_GamingQQ

jezu

Odpowiedz
1
Akutagawa.

Akutagawa.

@Patryk Dla mnie to ciekawa funkcja ale gdy nie będzie żadnego limitu na AI to quizy będą robione tylko przez niego i cała frajda i fantazja robienia quizów zniknie bo wszyscy by jak najszybciej dodać quiz będą klikać "AI zrób quiz". Myślę że na SQ wszyscy powinni ręczne robić quizy a nie wyręczać się AI.
To moja opinia :)

Odpowiedz
7
Tolog

Tolog

@Patryk dlaczego??😭😭😭

Odpowiedz
2
Tolog

Tolog

Odpowiedz
3
Tolog

Tolog

@Patryk ale przez Al masa ludzi kiedyś straci pracę! Nie będzie aktorów, scenarzystów, reżyserów itd bo wszystko będzie robić Al

Odpowiedz
3

L...t

Ciekawe, ale mimo wszystko mam mieszane uczucia.

Odpowiedz
2
canlix

canlix

@Tolog wytłumacz mi jak ai ma zastąpić aktorów czy reżyserów? Scenarzystom może pomóc, ale wtedy wszystkie filmy/seriale prawdopodobnie robione by były "na jedno kopyto"

Odpowiedz
3
Tolog

Tolog

@canlix bo kiedyś będzie na pewno Al tworzyć sama filmy i mnie to przeraża

Odpowiedz
1
marvel_warrior

marvel_warrior

Odpowiedz
2
Kakicz

Kakicz

@Patryk Mam pytanie. Czy jak będę miał opublikowane 3 quizy stworzone przez AI to czy jeśli usunę jeden z nich to będę mógł zamiast niego stworzyć kolejny quiz? Albo np. czy jak stworzę 3 quizy, a później je usunę to limit się odnowi tak jakbym miał stworzone 0 quizów przez AI?

Odpowiedz
3
Potterheadka.

Potterheadka.

Ciekawa funkcja i fajnie, że SQ się rozwija, ale jakoś mnie nie przekonuje to AI. Wolę jednak zrobić Quiz sama.

Odpowiedz
2
.Devilly

.Devilly

@Tolog Oh, to ty nie wiesz że jacyś ludzie pracują nad tym że AI robi własny film animowany? ☠ Tak gdzieś czytałam, ale nie wiem czy to na pewno prawda.

Odpowiedz
2
Tolog

Tolog

@.Evilly co? 😭😭😭😭😭😭

Odpowiedz
1
NingguangPL

NingguangPL

@Ji-soo w sumie trochę racja że byłoby to straszne dla osób co nigdy jeszcze nie miały quizu na SG(kiedyś nie miałam ale historia o tym jest długa)
Ale w sumie to nadal jest przecież pomysł użytkownika

Odpowiedz
2
NingguangPL

NingguangPL

@Chuuya. Według mnie tak naprawdę obrazkowe AI byłoby jednak najlepsze
I zgadzam się trochę z tobą właśnie

Odpowiedz
1
yourlocalidoit

yourlocalidoit

Odpowiedz
2
Anya..

Anya..

Odpowiedz
1
yourlocalidoit

yourlocalidoit

@Odkejka.. wymienię resztę postaci za ciebie: Isaac, Magdalene, Cain, Judas, Samson, Eve, The Lost, Keeper, Bethany, The Forgotten, Jacob and Esau

Odpowiedz
1
yourlocalidoit

yourlocalidoit

[Komentarz usunięty przez użytkownika]

Odpowiedz
1
_chomiczki_sa_kochane_

_chomiczki_sa_kochane_

trochę dziwnę ale ok spróbuję

Odpowiedz
1
..Krukonka..

..Krukonka..

@Patryk Bardzo fajny pomysł😀
Ja myśle że dzięki niemu dużo użytkowników nauczy się robić ciekawsze Quizy Bo będzie się uczyć razem z Al fajne jest też to że jest limit i opcja SG(Strony Głównej)
@Chuuya. Jest limit

Odpowiedz
2
Mellist

Mellist

@Patryk Cześć! Stworzyłam quiz dzięki Al, lecz niezbyt minsie podobał, więc usunęłam go, ponieważ chciałam wpisać jeszce raz i bardziej szczegółowo. Dlaczego więc po usunięciu mogę stworzyć już tylko dwa quizy?

Odpowiedz
2
Miriandia

Miriandia

Mi już AI nie działa. Kilka minut działał a teraz nie

Odpowiedz
1
Deville

Deville

@Ji-soo napisali że tak

Odpowiedz
1
.Missisipi

.Missisipi

@Patryk błagam, nie, to cholernie zły pomysł! Brak doceniania pracy człowieka, przecież same quizy AI będą na SG! Beznadziejne. To opcja tylko dla leniwych i nieumiejętnych.

Odpowiedz
14
LodyBogusi

LodyBogusi

Super! Dzięki za dodanie nowej funkcji już idę przetestować!

Odpowiedz
1
.akinom.

.akinom.

XDDDDDDDD CO

Odpowiedz
2
.akinom.

.akinom.

powiem tak – pomysł moim zdaniem dobry, ale jako event, a nie coś, co pozostanie na stałe
zgadzam się w tej kwestii z @.Missisipi i tym co napisał_ jeśli chodzi o sam pomysł
gdyby był to event na np. prima aprillis to pomysł byłby serio spoko, ale osobiście bardziej podobałby mi się, jako event

Odpowiedz
10
Kakicz

Kakicz

@.Missisipi ale to ma limit 3 quizow tylko xd

Odpowiedz
2
.Missisipi

.Missisipi

@Kakicz a użytkowników jest ile? Jakby każdy zrobił po 3 to by było już ponad 100

Odpowiedz
1
.calico.

.calico.

@Patryk Wowowoww

Odpowiedz
1
K-Pop.iara.

K-Pop.iara.

@Patryk według mnie takie quizy nie powinny trafiać na SG. Wtedy straci to wartość. Dobrze że jest jakiś limit, i mam prośbę aby go nie zmieniać. Jak AI opanuje samequizy to dużo osób poprostu przestanie z tego korzystać dla przyjemności

Odpowiedz
4
ewHaniaew

ewHaniaew

Wydaje mi się że jest to trochę bez sensu ponieważ nie bedzie to już Quiz tworzony w 100% przez użytkownika tylko przez AI.
Do tej pory każdy się starał aby stworzyć coś jak najlepiej, A teraz wystarczy wpisać kilka zdań i wszystko gotowe. To po co ktoś się kiedyś starał, próbował aby jego Quiz trafił na Stronę główną poświęcił nad Quizem sporo czasu, A teraz wystarczy napisać kilka słów. Jak dla mnie to jest to bez sensu. Fajne by to było jako wydarzenie Ale nie cały czas.

Odpowiedz
7
rudolfix

rudolfix

Imao bez sensu, bo to użytkownicy powinni wkładać swój wkład w pracę a n sztuczna inteligencja

Odpowiedz
5
Y-I_republic_F-F

Y-I_republic_F-F

Czy AI będzie rozumiało mniej popularne tematy; tzn. furry?

Odpowiedz
1
Hyunae

Hyunae

@K-Pop.iara. Nie traci wartości, Al nie zrobi wszystkiego za nas. Tym bardziej, że poprawianie po nim jest ciężkie bo nadal się myli. We wpisie masz wspomniane, że na pewno nie pozwolą by on sam tworzył quizy.

Odpowiedz
2
rudolfix

rudolfix

Postanowiłam spróbować zrobił mi cały quiz po angielsku.

Odpowiedz
1
Aliclove

Aliclove

@Patryk Czy sztuczna inteligencja zna nawet bardzo mało popularne seriale?

Odpowiedz
1
PolaLolaRose

PolaLolaRose

Smutne to. Teraz nie zrobi wszystkiego, a za chwilę już tak. Cały świat będzie sztuczny i ludzie nie będą musieli nawet myśleć. Sami się zabijamy,ale.. Serio czasem myślę, że czas na taki etap jak z dinozaurami, że wszystko zginie i narodzi się na nowo.. Może nie koniecznie mądrzejsze, ale czasem warto zacząć od nowa.

Odpowiedz
3
rusyfikacja

rusyfikacja

Myślę, że sztuczna inteligencja robiąca quizy zaprzecza trochę sensowi tej strony.
Chyba użytkownicy powinni je robić i się dobrze bawić? Włożyć trochę pracy, aby wydusić już te 10 marnych pytań, a potem cieszyć się, że quiz trafił na stronę główną. Trochę pomyśleć, użyć kreatywności, aby zachodziły w czerepie jakieś procesy. Od kiedy pojawiło się Ai generujące grafikę, współczuję z całego serca artystom!

Odpowiedz
13
Medissity

Medissity

@NingguangPL
No tak, ale ten quiz w dalszym ciągu, nie jest zrobiony przez użytkownika

Odpowiedz
4
Vellie

Vellie

Odpowiedz
5
_r4ttlehead

_r4ttlehead

@Vellie no to w takim razie robienie quizów traci jakikolwiek sens.

Odpowiedz
3
Medissity

Medissity

@Vellie
Ale to jest bez sensu
Przecież AI robi wszystko za Ciebie

Odpowiedz
6
Vellie

Vellie

@Ji-soo też tak trochę uważam. Mimo tego, że za często tu nie jestem to wolę mieć satysfakcję, że ja coś zrobiłam

Odpowiedz
4
Medissity

Medissity

@NingguangPL
Dla mnie było by to straszne, bo nie mam żadnego quizu ma SG

Odpowiedz
3
NingguangPL

NingguangPL

@Ji-soo to ja ci coś powiem co da ci nadzieję
Pisalam bardzo ważne opowiadanie które chciałam by było na SG
1 część była gdzieś w styczniu lub w lutym
W końcu gdzieś po miesiącu straciłam zupełnie nadzieję
Aż w końcu nagle trafiło na SG!
Więc powiem ci że nie poddawaj się!

Odpowiedz
2
_chomiczki_sa_kochane_

_chomiczki_sa_kochane_

z tą sztuczną inteligęcją ta strona traci sens pszeciesz o to wniej chodzi żeby dodawać quizy a nie żeby ktoś zrobił je za nas sztuczna inteligęcja pogorsza stronę anie polepsza ona ją pogorsza o i pszykładowo @.ostrokszewińska. chciała dodać puiz w tej sztucznej inteligęcji i wyszedł jej o czymś innym naprawde jak chcecie mieć lepszą stronę nie dodawajcie szadnej sztucznej inteligęcji bo t ją pogorsza

Odpowiedz
5
Medissity

Medissity

@NingguangPL
Teraz pracuję nad quizem o żabach, ma konkurs u @/.Anime_girl.

Odpowiedz
3
Escada

Escada

A co z miniaturkami? I czy jeśli w dodatkowych informacjach podam źródło informacji, to AI z niego skorzystać?

Odpowiedz
1
Bigsis_Nika

Bigsis_Nika

Po co? Dosłownie cała zabawa tutaj to wymyślanie różnych pytanek. Zwłaszcza że większość użytkowników to mega młode osoby, uczące się przez tworzenie quizów różnych umiejętności (np sensownego układania zdań, komunikacji, analizy trendów) i stawiające swoje pierwsze kroki w internecie. Podbieranie im tego dając na tacy proste rozwiązanie z AI jest imo po prostu szkodliwe.
Zresztą jak na stronę jest dodawane AI to… nie mogłoby się też zajmować przechwytywaniem treści? Tu dosłownie nie ma żadnych filtrów. Dosłownie widziałam typa który testował to jak szybko dostanie bana, po wrzucaniu spamu rzeczywistych zdjęć gore i pornografii… (Spoiler: Nie dostał, sam się usunął).

Odpowiedz
10
Mrs.Loki

Mrs.Loki

@Patryk czy jeśli zrobię quiz za pomocą AI, ale go nie udostępnie, to czy wlicza się on w limit? Albo czy jeśli bym usunęła udostępniony już quiz, to czy miałabym możliwość zrobienia kolejnego na jego miejsce?

Odpowiedz
1
.Levanter.

.Levanter.

@Bigsis_Nika to tylko zabawa. Jesli ktos nie chce robic quizu z AI nie musi z nim pracowac :)

Odpowiedz
3
quiet.

quiet.

Myślę, że to trochę zły pomysł, a nawet bardzo. Samequizy właśnie tym żyło — użytkownicy muszą ciężko pracować aby ich kłiz był doceniony. A teraz mamy AI które się tym zajmie. Heh

Odpowiedz
2
Bigsis_Nika

Bigsis_Nika

@.Levanter. jednak za jakiś czas, gdy ograniczenie do 3 quizów z AI zniknie, quizownicy będą mogli tworzyć wszystkie quizy z AI, dosłownie zlecając mu wszystkie zadania, które najlepiej wpływają na rozwój ich umysłu, finalnie dając ograniczając ich rolę tylko do wymyślenia tytułu, tym samym ograniczając potrzebną ilość myślenia. A nie oszukując się mało kto w tym wieku jakoś sensownie trenuje swój mózg (W inny sposób niż gdy zabawa niechcący go do tego zmusi)

Odpowiedz
4
Tigra123

Tigra123

Odpowiedz
2
Tigra123

Tigra123

@Chuuya.
Też tak sądzę, dlatego raczej nie będę z tego korzystała

Odpowiedz
2
Wisnia_1801

Wisnia_1801

@Patryk chciałam stworzyć quiz z AI zabrał mi jedną z 3 szans na zrobienie z nim quizu a quizu jak nie było tak nie ma

Odpowiedz
1
NingguangPL

NingguangPL

mam takiego pytanie
chciałam sobie sprawdzić jak to w ogóle działa no i wpisałam że "Jak bardzo przypominasz Ningguang z Genshin Impact" i mi pokazywało że error
i ja nie wiem czy poprostu to nie dokońca działa czy nie wiem co to Genshin Impact(jest to dosyć popularna gra w obecnej chwili) czy poprostu tej postaci nie zna

Odpowiedz
1
Pomyluna_Zonglerka

Pomyluna_Zonglerka

@.Lawendowa o, to bardzo dobre pytanie. Też bym chciała wiedzieć

Odpowiedz
2
Tolog

Tolog

Odpowiedz
2
Camilizer2

Camilizer2

Fajne

Odpowiedz
1
Amentio

Amentio

Nie to, że coś Patryk, ale taka funkcja jest po prostu beznadziejnym pomysłem. I tak koniec końców to Al tworzy dany quiz, który na domiar złego, może iśc na sg, co więc z użytkownikami, którzy faktycznie starali się przy swojej pracy?
Poza tym, jak sami mówicie na panelu, jest to strkna dla dzieci, czy nie warto więc rozwijać ich kreatywności a nie oddawać wszystko w ręce sztucznej inteligencji, której w naszym życiu jest i tak zbyt dużo?

Odpowiedz
10
Endless.

Endless.

Jesteście pewni, że sztuczna inteligencja to dobry pomysł?
Sądzę, że właśnie przekreśliliście szanse na rozwój kreatywności u wielu użytkowników.
Mam nadzieję, że chociaż 60% quizów, które będą trafiały na Stronę Główną będą zrobione przed użytkowników, nie program.

Odpowiedz
5
Junoru

Junoru

Najlepiej by było gdyby zostały dodane jakieś limity na tworzenie tych quizów przez AI (tak jak teraz). Funkcje na pewno przetestuje, pobawię się tym (sam mam quizy gdzie quiz właśnie opierał się na tym że w dużej części "pomagała" mi je robić sztuczna inteligencja. Jest to dość fajna zabawa). Limity powinny być przede wszystkim by utrzymać tą kreatywność użytkowników… np. tylko jeden raz dziennie trafia na SG quiz z użyciem tej funkcji. Ogólnie jest to ciężki temat. Nawet by można było używać tej funkcji od jakiegoś progu obserwujących czy coś

Odpowiedz
3
mesmeric

mesmeric

@Amigone @suffragette_city @Bigsis_Nika @Endless. @Junoru to nie do końca tak jest. Generalnie czego byśmy nie zrobili, AI będzie towarzyszyć nam tak jak internet od lat 90. ubiegłego wieku. Prawda jest taka, że z kreatywnością na tej stronie od dłuższego czasu jest źle, a na główną trafiają quizy, których tytuły bądź tematyka się powtarza. Owszem, jest dużo młodych osób na tej stronie, ale imo trzeba uczyć ich żyć ze sztuczną inteligencją, żeby w przyszłości używali jej skutecznie jako narzędzia, a nie podporządkowywali się jej lub się jej bali. Wydaje mi się, że to może nieco zmienić tą stronę. Ja przykładowo mam mnóstwo wartościowych pomysłów na quizy, ale czas ich wykonania przerasta moje możliwości. Nie jestem w stanie pisać pytań, odpowiedzi, dodawać zdjęć i jeszcze robić miniaturek, kiedy w realnym świecie czeka na mnie nauka albo pasja. To może być generalnie gamechanger, dzięki któremu ta strona wreszcie wróci do życia.

Odpowiedz
9
.mokke

.mokke

@mesmerizing Meszmeri, ja wiem, że ty informatyk i masz inne podejście, ale to nasz koniec

Odpowiedz
2
-Fox.Lili-

-Fox.Lili-

@Patryk Przepraszam Patryk ale uważam że sztuczna inteligencja to nie jest najlepszy pomysł na tej stronie… teraz można powiedzieć że użytkownicy tylko w połowie będę tworzyć swoje Quizy. AI może wydawać się dobrym pomysłem ale po części blokuje ona kreatywność użytkowników tej strony. wiem że ostatnio jest dość ciężko z kreatywnością użytkowników i nie raz może się zdawać że Quizy na SG są bardzo podobne do siebie ale AI to nie jest najlepsze rozwiązanie… wiem że tym sposobem chcecie nas przekonać do sztucznej inteligencji ale moim zdaniem warto spróbować swoich własnych sił by dojść do celu. bez pomocy sztucznej inteligencji. mam nadzieje że rozumiecie o co mi chodzi i dziękuje za wysłuchanie.

Odpowiedz
5
View

View

@Patryk osobiście uważam że to dobry pomysł. Jednak zastanawiałam się czy taka funkcja nie przydała by się bardziej do zdrapek. Zamiast tekstu to obrazki. (Bo to bardziej wg. mnie wymagające niż pisanie tekstu) Szczerze mówiąc czasem za tymi nowymi funkcjami nie nadążam ale cieszę się, że SIĘ TU DZIEKE. Są reformy i nie jest nudno ;)

Odpowiedz
2
mesmeric

mesmeric

@Amigone to wcale nie koniec. Jeśli ktoś miał wcześniej pomysły na quizy, będzie miał jeszcze lepsze i więcej możliwości do ich realizacji, a jeśli ktoś ich nie miał wcale, to dalej mieć nie będzie. Nie można patrzeć na AI jak na coś, co ma ludzi zastąpić, bo AI bez ludzi jest niczym XD
To jest tylko narzędzie, które być może sprawi, że więcej osób tu wróci.

Odpowiedz
4
Junoru

Junoru

@mesmerizing uważam, że jednak powinny powstać jakieś limity co do użycia tej funkcji, jakieś ograniczenia. Widzę, że patrzysz na tą sztuczną inteligencję z dość optymistycznej strony. Ja też często tak na nią patrzę, ale trzeba spojrzeć na to wszystko też pesymistycznie, zauważyć jakieś minusy. A to, że na SG trafiają quizy mało kreatywne to nie tylko wina użytkowników, ale i też osób, które wybierają te quizy na SG. Ja sam używałem tematycznie ChatuGPT do robienia quizów (możesz spojrzeć na mój profil), ale to był wtedy pojedynczy przypadek… teraz będzie tego więcej i jednak używanie tej sztucznej inteligencji zabija kreatywność na jakimś polu (wiedzę to po sobie). Jest to ciekawa funkcja, na pewno z niej skorzystam, ale powinny zostać wprowadzone jakieś ograniczenia. Nie lepiej po prostu uczyć dzieci, że można korzystać z tego AI, ale z głową, z umiarem? Co do powrotu do życia tej stronki to w to wątpię X'DD

Odpowiedz
6
Tolog

Tolog

@Patryk mam nadzieję że wiecie że niektórzy ludzie będą mieć przez al myśli samobójcze. Al zniszczy ludzi! Powinniśmy z tym walczyć, a nie pomagać!

Odpowiedz
3
Junoru

Junoru

@mesmerizing ooo i jak masz za dużo pomysłów na quizy, ale nie masz czasu ich robić, to nie lepiej po prostu jakoś poczekać jak będzie miało się czas na robienie tych quizów? Nie trzeba od razu całego quizu robić w jeden dzień. Ja jeden quiz w produkcji miałem prawie miesiąc. Nikt nie każę robić quizów, np. co tydzień.

Odpowiedz
8
mesmeric

mesmeric

@Junoru prawda jest taka, że to tak, jak gdyby ograniczyć użytkownikom możliwość robienia quizów w ogóle. Owszem, w ten sposób na to patrzę, bo staram się nie pozwolić całemu medialnemu szumowi przekonać mnie, że AI to zło wcielone i za chwilę zastąpi mi kota. Nigdzie nie stwierdziłam, że AI nie ma minusów. Ma i oczywiście sama widzę po swojej znajomej, która już nawet ściągała na sprawdzianie za pomocą gpt (a trzeba przyznać, że spośród wszystkich ludzi, jakich znam, ona jest akurat wybitnie nieinteligentna i AI tylko ją ogłupi), ale to nie oznacza, że nie można korzystać z AI mądrze. Imo to jest rola mediów i rodziców, żeby wprowadzić dzieciaki w nowe technologie i pokazać im, jak z nich korzystać, ale zamiast tego media, telewizja, a pod ich wpływem także rodzice, uczą dzieci strachu przed sztuczną inteligencją, albo przeciwnie, nie uczą niczego. Ze skrajności w skrajność, możnaby rzec. Problem też leży w tym, że tak naprawdę nawet pracując miesiąc nad jednym quizem nie jestem w stanie go zrealizować, bo prócz dyskusji z ludźmi na tej stronie, nie ma tu dosłownie niczego wartościowego i tak ja to postrzegam, a AI byłoby mega gamechangerem właśnie dlatego, że na zrobienie quizu poświęciłabym mniej czasu, niż tracę zwykle. Nikt nie każe robić quizów wcale, ale mimo to ludzie je robią.

Odpowiedz
8
jestem-dziwna

jestem-dziwna

Bardzo ciekawa funkcja, wypróbuję :)

Odpowiedz
2
Bronx

Bronx

Ta opcja fajna, jest dla doświadczonych użytkowników, którzy po prostu sobie tym pomogą, więc dla mnie na plus. Użytkownikom, którzy zaczynają tworzenie może to zaszkodzić, bo i tak nie pomoże im to nauczyć się tworzyć quizy, ale nie mi to już oceniać.

Odpowiedz
3
Patryk

Patryk

•  AUTOR

Funkcja jest w fazie testów, nie jest naszym celem zabicie Waszej kreatywności i wymiany użytkowników na AI. Zdajemy sobie sprawę, że wywołuje to wiele kontrowersji, ale to tylko pokazuje jak potężne jest to narzędzie. Gdyby tworzyło całkowicie bezsensowne treści, to nikt by się tym nie przejmował. Technologia się zmienia na naszych oczach, możemy być tego częścią albo udawać, że tak nie jest. Od nas zależy jako to zostanie wykorzystane.

W tym momencie jest limit 3 quizów, dzięki temu możecie zobaczyć jak to działa, a my przetestować funkcję na większej liczbie osób. Nie ma jeszcze żadnych decyzji co nastąpi dalej. Jeśli funkcja będzie dostępna to tylko przy dużym ograniczeniu, nie udostępnimy tego narzędzia bez żadnych limitów.

Faza testów to czas na dyskusję, sugestie i wyrażenie swojego zdania na ten temat.

Odpowiedz
4
Junoru

Junoru

@mesmerizing kompletnie nie zgadzam się z tym, że ograniczenie korzystania z tej funkcji równa się od razu, że wgl zabiera się możliwość robienia quizów. Przedtem nie było takiej funkcji i jakoś quizy się tworzyło. Ograniczenia się korzystanie z jakiejś funkcji, a nie z całego robienia quizów. Przecież zdjęcia we wpisach można dodawać chyba od 100 obs, więc to też jest jakieś ograniczenie, a jakoś się żyję. Ja co do tej kwestii jestem neutralny. Tak naprawdę wypowiadam się w tym wszystkim jako normik. Z tą rolą mediów i rodzicami się zgadzam. To prawda, że mógłbyś poświęcić na robienie quizu mniej czasu, ale przecież na tym to chyba polega… żeby trochę poświęcić swój czas na robienie quizów. Tak jak już napisałem przedtem… w moim przypadku robiłem jeden quiz miesiąc i każdego dnia po trochę go robiłem… nie trzeba go robić od razu, na szybko. Gdy robisz jakiś quiz poszerzasz swoją kreatywność, dowiadujesz się nowych rzeczy (np. ja podczas robienia quizów o anime dowiaduje się wielu nowych rzeczy o których przedtem nie wiedziałem). Jest to ogólnie ciężki temat, jak już wspomniałem wypowiadam się jako normik, więc też nie za bardzo się na tym znam. Tutaj ciekawy pomysł napisał* @Bronx

Odpowiedz
6
Soyeonlovesyou

Soyeonlovesyou

@Patryk czy kiedyś będzie można tworzyć nieograniczona ilość quizów AI?

Odpowiedz
1
Bigsis_Nika

Bigsis_Nika

@mesmerizing i mean sztuczna inteligencja jest świetna, nie jestem żadnym technofobem. Chodzi mi bardziej centralnie o podawanie rozwiązań AI umysłom w tym wieku. W tym modelu tworzenia quizów, to my jesteśmy asystentami AI. Imo sama idea asystenta AI byłaby git, ale w formie podpowiedzi a nie rozwiązań. W stylu "Ej AI jakie jeszcze odpowiedz powinnam dodać do tego pytania?" etc, albo przy tworzeniu testów "AI sprawdź czy ta informacja jest powszechnie uznana za poprawną".

Odpowiedz
5
Junoru

Junoru

@mesmerizing pisałem już to wiele razy, jest to ciężki + intrygujący, kontrowersyjny temat i po prostu zobaczmy co przyniesie czas, jakie będą tego wszystkiego skutki

Odpowiedz
1
TheLisonFox

TheLisonFox

Nie potrzebujemy udziwnień

Odpowiedz
2
mesmeric

mesmeric

@Bigsis_Nika tbh podawanie gotowych rozwiązań dzieciom ma miejsce wszędzie i jedyna siła, jaka mogłaby to zatrzymać, to odpowiedzialni rodzice. Strona musi jakoś działać, muszą dostosować się do trendów, a że trendem wciskanym teraz jest ai, to tak to właśnie wygląda. Wszystko o czym piszesz zależy od percepcji. Jeśli powiesz ludziom, że są marnymi asystentami AI, to właśnie tak będą myśleć. A jeśli powiesz im, że AI to tylko narzędzie, to nagle cały strach zniknie i wszyscy będą normalnie żyć. Na obecną chwilę sztuczna inteligencja nie jest doskonała i prawda jest taka, że żeby stworzyć dobry quiz, nadal trzeba poprawiać błędy ai, a także dodać dużo wkładu własnego.

Odpowiedz
3
Bigsis_Nika

Bigsis_Nika

@mesmerizing wciąż robimy za asystenta. Główne zadanie zapewnienia rozrywki robi AI.
Tak bdw pozdrawiam Cię babciu na SQ jako druga babcia na SQ 💙

Odpowiedz
2
mesmeric

mesmeric

@Bigsis_Nika tak to postrzegasz, w ten sposób trochę uniżając człowiekowi. Generalnie należy zrozumieć, że bez człowieka AI nie zrobi niczego. Jak dla mnie ai jest tylko narzędziem.

Odpowiedz
4
bluredout

bluredout

Przez chwilą wypróbowałam te opcję i podoba mi się. W razie zlikwidowania limitu i tak będę robiła quizy sama, ale ai to fajna opcja. Trzeba z tego korzystać jak z narzędzia. Od jakiegoś czasu chodził mi po głowie pewien temat głosowania ale jeśli mam być szczera, nie miałam okazji zabrać się za znajdowanie pomysłow do pytań. Ai wygenerowło mi to o co mi chodziło, ale widać poważne błędy gramatyczne. Mogłabym powiedzieć, że surowego quizu od ai (oczywiście z dodanymi obrazkami) bym nie dodała. W wolnej chwili i tak przysiąde do tego i poprawię. To po prostu nie to samo i na chwilę obecną raczej będzie to czuć. Nie bójcie się a nauczcie korzystać. Bez waszego pomysłu quiz nie powstanie.

Odpowiedz
3
Bigsis_Nika

Bigsis_Nika

@mesmerizing powinno być narzędziem, niestety na razie to ludzie robią w kopalni a AI tworzy sztukę

Odpowiedz
2
mesmeric

mesmeric

@Bigsis_Nika z mojej perspektywy, jako osoby zaangażowanej w informatykę, raczej tak to nie wygląda, a jedynie Media tak to przedstawiają.

Odpowiedz
3
LodyBogusi

LodyBogusi

Przemyślałam to i jeste to fajną AI ciekawa inicjatywa

Odpowiedz
1
Bronx

Bronx

@Patryk Myślę, że ta opcja mogłaby zostać na dłużej. Fajnie, że teraz na stronie pojawiają się nowości. Ja osobiście wolę jak coś się dzieje na tej stronie. Kwestię rozwijania kreatywności u dzieci i samodzielnego myślenia należy zostawić rodzicom, którzy są za to odpowiedzialni. Nie mówiąc już o tym, że na tej stronie jest dużo 9-12 latków, którzy na pewno przy rejestracji nie pytali się o zgodę opiekuna prawnego zatem na tej stronie nie powinno ich w ogóle być.

Odpowiedz
1
Sureiya5

Sureiya5

@suffragette_city jest napisane ze quizy AI mogą trafic na strone glówną bo ai samo nie wygeneruje quizu tylko z pomocą użytkownika

Odpowiedz
2
View

View

@Patryk mam problem. Użyłam 1 raz AI a potem się zaciął przy drugim quizie i na dodatek pokazuje mi ,że użyłam 2 razy, mimo że tylko raz.

Odpowiedz
1
Sureiya5

Sureiya5

@Patryk według mnie to bez sensu. Nawet jeśli AI wygeneruje odpowiedzi i wyniki to przecież własniento jest ważne w samodzielnej pracy. Jeśli będą trafiać te quizy na SG to nie będzie tak fajnie, ograniczony dostęp do AI? Na tej stronie to nawet lepiej

Odpowiedz
4
.Levanter.

.Levanter.

@Bigsis_Nika zgadzam sie z ostatnim zdaniem, mimo wszystko limit wcale nie musi znikac

Odpowiedz
2
Nagietek_Komoda

Nagietek_Komoda

Ja tworzyłam quiz "czy jesteś potworem morskim" i w odpowiedzi mi wygenerowało "Hermiona" xDDD

Odpowiedz
3
Rozmaryn.Lloyda

Rozmaryn.Lloyda

@Patryk A skoro jesteśmy przy quizach, to będzie jakiś nowy typ ? 🤔 Byłoby ciekawie

Odpowiedz
2
Maple.

Maple.

@Patryk to nie wporządku że teraz quizy robione przez autorów będą mniej doceniane a te z Ai będą pewnie częścoej trafiać na sg, teraz będzie jeszcze trudniej zrobić fajny quiz by trafił na sg😭

Odpowiedz
3
RockGirl.

RockGirl.

@Patryk hej.
Ma pytanie: czy AI dodaje tez zdjęcia?

Miłego dnia/nocy

Odpowiedz
1
Blackpink-Jennie

Blackpink-Jennie

Odpowiedz
2
ogorkonserwowy

ogorkonserwowy

@Patryk

Właśnie idę o tym napisać ludziom z kalambur
Może to kogoś zachęci żeby założyć tu konto

Odpowiedz
1
Marej

Marej

@Patryk Genialny pomysł! Liczę, że limit zniknie 😌
Oczywiście będę też tworzyła własne quizy, ale sądzę, że AI pomoże ☺️

Odpowiedz
2
Czarodziej2000

Czarodziej2000

🤓

Odpowiedz
3
AlexanderSeverus

AlexanderSeverus

Najlepiej by było, gdyby limit był nałożony tylko na publikowanie quizów wygenerowanych przez sztuczną inteligencję, a generować quizy i trzymać je nieopublikowane w szkicach powinno się móc bez limitu

Odpowiedz
2
kasztany

kasztany

@Patryk aha, czyli quiz nad którym pracował samodzielnie użytkownik i quiz nad którym pracowało AI będą miały taką samą wartość?

Odpowiedz
1
Patryk

Patryk

•  AUTOR

@kasztany nad dobrym quizem pracuje użytkownik razem we współpracy z AI. Nic samo się nie stworzy. Każdy ma tak samo równe szanse, każdy ma ten sam limit i ten sam dostęp do AI. Możesz albo z tego korzystać, albo nie, od Ciebie to zależy.

Odpowiedz
4
Lovelaxy

Lovelaxy

Super funkcja! Szkoda tylko, że można tylko 3.

Odpowiedz
1
louviette

louviette

@Patryk Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale z AI można skorzystać tylko 3 razy?

Odpowiedz
1
Patryk

Patryk

•  AUTOR
Odpowiedz
2
louviette

louviette

@Patryk Dzięki!

Odpowiedz
1

Shiloh

Apeluję, by tego nie używać. Sztuczna Inteligencja uczy się od nas i nawet robiąc z niej tak niewinny użytek, możemy sobie zaszkodzić.

Odpowiedz
3
grzyb.marynowany.w.domestosie

grzyb.marynowany.w.domestosie

Wow, nigdy nie sądziłm, że na tej stronie bedzie niedobór quizów na sg, więc komputersię będzie je robił
Sorry nie skorzystam, bo według mnie to zabija kreatywność i orginalność quizu

Odpowiedz
1

M....

@Patryk najpierw myślałam, że to fajna funkcja, ale trochę mnie to nie przekonuje.

Odpowiedz
2
jackdoors

jackdoors

Eh

Odpowiedz
1
-selfless-

-selfless-

@Patryk
Według mnie to nie jest dobry pomysł. Przez jakiś czas Strona główna zamieni się w stronę z Quizami stworzonym przez sztuczną inteligencję. Zamiast kreatywnych Quizów będziemy widzieli masę stworzonych w 10 min wytworów Al. Ja na 100% nie będę korzystać z tej funkcji więcej niż raz (I to tylko żeby zobaczyć jak to działa), na dłuższą metę nie polecam nikomu tego ciągnąć. Moim zdaniem jest wiele rzeczy, które możnaby na tej stronie poprawić, ale idąc w tą stronę raczej kreatywność użytkowników spadnie, co negatywnie na dłuższą metę wpłynie na tą stronę.

Odpowiedz
9
DexNi5

DexNi5

@Patryk tak serio, dla mnie to zły pomysł. Przez to kreatywne quizy zamienią się w sztuczne i mało ciekawe wytwory. Można spróbować, jak to działa, ale nie dawać możliwości na wykorzystywanie do tworzenia quizów za nas. Osobiście jestem na nie 👎.

Odpowiedz
4

M....

@.akinom. Racja, jako event byłoby ciekawe

Odpowiedz
2
-Magda.Simka-

-Magda.Simka-

@Patryk spróbuję. Fajna zmiana🤗Mam pytanie: Ile ten quiz ta sztuczna inteligencja będzie robiła?

Odpowiedz
1
Im.Sanji

Im.Sanji

Odrzucona została propozycja łączenia quizów/opowiadań i tworzenia wspólnie z innymi użytkownikami na rzecz quizów stwarzanych przez sztuczną inteligencję… I mówią, że ludzie się mało integrują 💁‍♀️

Odpowiedz
1
Patryk

Patryk

•  AUTOR

@Im.Sanji przedstawiacie to tak jakbyśmy dodali AI, która dodaje samodzielnie quizy do Poczekalni, a użytkownicy muszą na to patrzeć z boku – tylko, że tak nie jest i roboty nie przejęły strony. Nic nie powstanie bez pomysłu użytkownika i to on ma wpływ na to jaki quiz ostatecznie opublikuje. Dodatkowo nikt nie może tworzyć tego w nieskończoność.
Co do integracji, to nie wiem gdzie ktoś napisał, że ludzie się mało integrują, ale wiadomo, że można tworzyć takie historie bo nikt tego nie weryfikuje. 😉

Odpowiedz
3
.RavenPaw.

.RavenPaw.

@Patryk bez sensu, kiedyś trzeba było się postarać a teraz wpisujesz tytuł i tyle

Odpowiedz
3
Fronian

Fronian

@Flying_Cat Ale wiesz, że teraz AI to nie jest narzędzie idealne i żeby zrobić dobry quiz to trzeba coś dać od siebie ? Jak po prostu dasz sobie "wygeneruj", to może wyjść trochę kiepsko, szczególnie gdy robisz quiz na temat czegoś mało znanego

Odpowiedz
2
Lillies

Lillies

boooo 🥚🥚

Odpowiedz
Asiabyk

Asiabyk

Bardzo spodobał mi się ten pomysł. Mam wiele pomysłów na quizy, ale często nie potrafię ich stworzyć, bo quizy osobowości są jednak dość skomplikowane. Albo najzwyczajniej w świecie mi się nie chce, bo to długotrwałe i tak leżą sobie w szkicach quizy, które zaczęłam kilka lat temu. Na pierwszy rzut oka widzę, że ta sztuczna inteligencja tworzy beznadziejne quizy. Totalnie nie trafia w mój gust, a nie wiem, co ja mam napisać, żeby tworzyła wszystko tak, jak mam to sobie wyobrażone. Dodatkowo robi mnóstwo błędów podczas pisania, albo wymyśla odpowiedzi, których żaden użytkownik przy rozwiązywaniu nie kliknie, a pytania czasem zupełnie nie pasują do tytułu quizu. Ciekawe, czy kiedyś rozwinie się to tak, żeby nie trzeba było później takiego quizu poprawiać. Jak na razie jest to bardzo dobra inspiracja, kiedy nie ma się pomysłu, jak się zabrać za jakiś quiz. Trochę jak z czatem GPT – daje świetną inspirację do pisania rozprawki, ale trzeba to mocno przeredagować, żeby coś z tego wyszło.

Odpowiedz
4
ZbytAbsurdalnySasiad

ZbytAbsurdalnySasiad

YYYYY….. ?!?!😱😱😱

Odpowiedz
1
dzikideacy

dzikideacy

słaby pomysł

Odpowiedz
2
-Georgia_Equine-

-Georgia_Equine-

@Patryk Ale to takie trochę dziwne jest. Moim zdaniem quizy nie powinny być zrobione przez sztuczną inteligencje

Odpowiedz
3
Asiabyk

Asiabyk

Mam trochę pytań:
1. Stworzyłam 2 quizy z pomocą AI, ale kiedy chcę dodać kolejny, pokazuje mi, że wykorzystałam 1/3 możliwości. Dlaczego tak? To przez to, że jeden z tych quizów jest oznaczony do sprawdzenia?
2. Co jak usunę quiz wygenerowany przez AI? Nie będę miała możliwości stworzenia kolejnego w zamian?
3. Nie ma jakiegoś limitu? Mogę wygenerować quiz z milionem pytań i dwoma milionami odpowiedzi pod każdym pytaniem? Chętnie to sprawdzę, ale obawiam się, że może się to słabo skończyć xD

Odpowiedz
3
polishsappho

polishsappho

Szczerze? Dla mnie ten pomysł jest zupełnie bezsensowny. Ja osobiście wolałam tą stronę, kiedy służyła do dzielenia się wiedzą i pomysłowością za pomocą własnoręcznie robionych quizów. Rozumiem, że ai nie generuje całego tworu, ale jednak bardziej rozbudowane, czy kreatywne pytania/odpowiedzi powstają tylko, kiedy samemu się je napisze, ai używa pewnych szablonów. Poza tym już i tak niemalże niemożliwe jest znalezienie oryginalnego oraz dopracowanego quizu, więc co dopiero będzie, gdy znajdą się się tam twory w dużej mierze sztucznej inteligencji. Oczywiście, nikomu nie zamierzam nic wmawiać na siłę, jak komuś taki proces tworzenia sprawia frajdę, to kim ja jestem, by zakazywać. Jedynie moim personalnym zdaniem jest to gwóźdź do trumny dla resztek indywidualności na samychquizach.

Odpowiedz
3

N...k

Ja też tak mam tylko nie mam tej informacji że już wykorzystałem limit ja myślałem że muszę usunąć szkice ale to nie prawda bo ciagle nie mogę a stworzyłem 2 quizy @Asiabyk

Odpowiedz
2

N...k

50/50 ten pomysł fajnie bo nie trzeba się męczyć ale ten limit jest słaby a szczególnie że tylko 2 quizy a nie jak miało być 3

Odpowiedz
2

N...k

Fajnie jakby limit by się odnowił np co rok lub 2-4 lata

Odpowiedz
2
Oneofmany

Oneofmany

@Asiabyk 1. 1/3 oznacza że jeden ci został do zrobienia. Na początku było 3/3.
2. Pewnie nie, trzy próby to trzy próby.
3. Są limity, najlepiej widać je na laptopie, gdzie ustawiasz strzałkami ilość pytań itd.

Odpowiedz
1
goodjobnicky

goodjobnicky

Jestem na tej stronie już siedem lat, ale takiego syfu to jeszcze nie widziałem.
Z roku na rok gorzej, aktywność moderacji prawie, że zerowa. Za to strona zawalona reklamami i do tego jeszcze ogromne uproszczenie w postaci AI.
Chyba nie widzicie, że ciągniecie ten tonący statek na dno, ale to już tylko wyłącznie wasza decyzja.

Odpowiedz
7
sundrop

sundrop

cicho bądź

Odpowiedz
1
lubie1jesc1krakow

lubie1jesc1krakow

@Patryk wes no dodaj funkcje dzięki której nie będzie ograniczenia np MB ja probóbuje sobie quiz zrobić a tu takie g**no

Odpowiedz
1
meon

meon

@Patryk Argumenty w stylu "musimy się rozwijać" w tym kontekście są totalnie bez sensu, bo jakoś dotychczas bez AI w swerze kultury nie było przecież problemu. AI w sztuce to kapitalizm, nie piękno, bo maksymalizuje pomysły i czas tworzenia, co jest jedną z głównych cech kapitalizmu i idei maksymalizacji zysków. Sztuka (czegokolwiek) jest pasją i rodzi się z serca nie z robotów. Sztuka Ai jest pusta i bez znaczenia, tylko marnuje nasz czas i uwagę. Jeżeli komuś nie chce się samemu zrobić quizu i używa AI to oznacza, że jest pustym człowiekiem, któremu zależy na ich produkcji a nie na przelewaniu swojej duszy w quiz. Ja np. bardzo lubiłam 6 lat temu FNAF i moje uwielbienie tej gry przeradzałam w quizy które przynosiły mi radość. Za pomocą AI skracasz sobię drogę która jest o wiele ważniejsza niż cel. Wtedy nie przeżywasz twórczej strony stwarzania quizu tylko chciwie patrzysz na jego ukończenie, opublikowanie i serduszka. Droga kształtuje człowieka za to cel to tylko pretekst by ją wybrać i nią podążać. A świat jest na tyle duży że inspirację znajdziesz wszędzie.

Nwm tak ja to widzę Pozdrawiam, filozof od siedmiu boleści xd

Odpowiedz
4
shout

shout

uważam,że to bez sensu. Teraz każdy będzie tworzył Quizy, które bedą trafiały na SG. Ludzie z prawdziwym talentem zostaną zapomnieni. Co to za zabawa, że bot robi całą robotę dla ciebie?

Odpowiedz
3
Amentio

Amentio

Przeprowadźcie sondę, wśród użytkowników, bo jak widać, zdania są podzielone. 😊

Odpowiedz
1
Sami.

Sami.

@meon no to nie korzystaj z tej funkcji, w czym problem?

Odpowiedz
1
Amentio

Amentio

@Sami_001 w tym, że takie rozwiązanie jest bez sensu. To nie będą prace użytkowników, a bota. Jasne, niby jak pisze Patryk, nie zastępują nas botami, a jednak, to Al będzie tworzyć quizy, które na domiar złego pójdą na sg. Tak jak pytałam. Mam gratulować użytkownikowi? Czy może jednak sztucznej inteligemcji? XD

Odpowiedz
3
Bronx

Bronx

@meon Przelewanie duszy w quiz? Nie uważasz, że brzmi to absurdalnie? Quiz jest formą rozrywki, jest szybki zwięzły i na temat. Romantyzujesz jakby quiz to była oficjalna forma sztuki niczym malowanie czy śpiewanie, a tak nie jest nie mówiąc już o tym, że quizy nie są aż tak spopularyzowana formą spędzania wolnego czasu w Polsce. I gdzie to przelewanie duszy w quizach widzisz? Te estetyczne quizy osobowości w których jest lanie wody jakby to było opowiadanie? Nie wiem jak Tobie, ale ja takich quizów nie lubię, bo tak nie wygląda quiz osobowości. Al jest dobrym narzędziem do pomagania sobie. Nie zaprzeczysz, że jeśli ktoś ma pomysł na quiz, ale ma problem z wymyśleniem pytania czy odpowiedzi to taka opcja jest przydatna, a ta strona też musi się rozwijać, a nie stać w miejscu no chyba, że lubisz taka nudę i rutynę, że wielu rezygnuje z tej strony.

Odpowiedz
1
meon

meon

@Bronx Nie jest to absurdalne. To że forma jest inna niż kulturalnie przyjęte normy jak "śpiewanie czy malowanie" nie oznacza, że dla współczesnego człowieka może to być coś mniej ważnego jak np. dla mnie 6 lat temu. I tak ja opuściłam tę stronę już dawno temu bo mi się tu nudziło ale nie wrócę ze względu na AI xD I tak każda rzecz jaką człowiek tworzy nie ze względu na przeżycie i zarobek tylko na wyrażanie siebie jest sztuką. Nie wiem czy wiesz ale nawet fonty i typografia są formą sztuki na temat którego pisze się kilkuset stronicowe książki a ty kwestionujesz wartość quizów które są bardziej od takiego fontu rozwinięte?
I nie muszą to być quizy 🌠aesthetic🌠 aby był artystyczny, każdy quiz jest artystyczny jeżeli komuś to daje radość. Istnieje coś takiego jak SATYRA lub KOMEDIA i to są formy sztuki więc nawet quizy w stylu "Jakim gównem jesteś" jest sztuką nawet jeżeli ktoś tworząc to tak nie odczuwał. Z jakiegoś powodu ktoś to swtorzył, za każdą akcją kryje się coś co cię do podjęcia tego przekonało, coś w twojej duszy. W innym przypadku quiz taki by nie powstał (gdyby był faktycznie nieistotny), a w dzisiejszych czasach wszystko może być sztuką czy ci się to podoba czy nie. AI wyśsie ostatnie resztki sensu w jej robieniu. No i ja mówiąc o AI nie patrzyłam na nią z perspektywy traźniejszości lecz tego co może być dalej jeżeli posunie się to za daleko, bo rzecz jasna że w obecnym stanie to nic w porównaniu z tym co wzięłam na analizę. Zapominam wspominać, że zawsze patrzę na dyskutowany temat z wyolbrzymionego punktu widzenia, wtedy jest łatwiej zauważyć za i przeciw.
Tak właściwie to quizy możnaby było podpiąć pod współczesną sztukę ludową, która kiedyś też pewnie była postrzegana jako rozrywka a teraz jako coś ze sztuki wysokiej (bo doszła wartość historyczna)

Także albo źle rozumiemy pojęcie sztuki i dlatego się nie zgadzamy, albo faktycznie uważasz, że quiz to nic nie znaczący produkt ludzki, który równie dobrze mogłoby przejąć AI ponieważ nikomu się nawet już nie chce chociaż trochę poświęcić czasu na tworzenie takiego quizu. Może rozwiązywanie quizów też powinno robić AI? "Eureka!", powiedziałby pewnie ktoś smutny.

AI jest ok jeżeli pomaga ci przyspieszyć pracę, a nie gdy cię dosłownie zastępuję. A ja wypróbowałam to AI i ono całkowicie za ciebie robi ten quiz, wystarczy że masz pomysł. Jeżeli nie jesteś gotów zapłacić ceny za utworzenie takiego quizu jakim jest poswięcienie czasu i intelektu, to naprawdę nie zasługujesz aby taki quiz mieć.
Tak na chwilę obecną uważam, niech mnie ktoś przekona to zmienię zdanie. Jeżeli komukolwiek na zmienieniu mojego zdania wgl zależy. Skoro odpowiadają na mój wpis to chyba tak xD
Wgl jak przeczytałam twoje sugerowanie że AI roziwąże problem nudy na tej stronię to parsknęłam śmiechem. AI jest bardziej schematyczne niż jakakolwiek istota na tej ziemi.

@Sami_001 Kto powiedział, że korzystam? Nigdzie tak nie napisałam.

Odpowiedz
1
Sami.

Sami.

@Amentio widać że nie masz pojęcia jak to działa

Odpowiedz
1
Celtic_Mairon

Celtic_Mairon

@Patryk czemu już nie mogę robić z AI?

Odpowiedz
2
Medissity

Medissity

@Patryk
Hej, a co wy na to, żeby funkcja AI, była płatna? Byłoby to moim zdaniem bardziej rozsądne, niż rzucanie na tacy AI. Pomysł od @banderinia
Myślę, że mogłoby się to sprawdzić. Pomyśl nad tym, i daj mi znać.
Z poważaniem
@Ji-soo

Odpowiedz
3
Amentio

Amentio

@Sami_001 wiem jak dzała. Wpisujesz temat i dostajesz pytania oraz odpowiedzi xd

Odpowiedz
1
Kitsune-Kiko

Kitsune-Kiko

@Patryk według mnie to trochę głupio funkcja

Odpowiedz
2
jinu

jinu

@Patryk ja myślę, że jest to fajna funkcja. Szkoda, ze wiele osób jest negatywnie nastawionych. Widocznie zapominają, że i tak AI nie zrobi wszystkiego i to jak Quiz będzie wyglądał na końcu zależy od użytkownika. Ja myślę, że ciekawie będzie z AI robić quizy

Odpowiedz
1
Bronx

Bronx

@meon Skoro opuściłaś te stronę kilka lat temu to co tutaj robisz? Są osoby na tej stronie, które opuściły te stronę i nigdy na nią nie wróciły i to się nazywa prawdziwe odejście, a nie, że odchodzisz, ale w sumie wchodzisz nawet na te parę minut. To nie jest odejście.

Odpowiedz
1
Patryk

Patryk

•  AUTOR

@meon bardzo mi się podoba to filozoficzne podejście, czuję dumę, że nasz serwis ma wpływ na kulturę i jest sztuką. 🥰
Sens polega na tym, że nadal możesz tworzyć piękne quizy od serca, tak samo jak ktoś może pisać książkę sam lub tworzyć ja z AI i dokładnie tak samo może wziąć aparat i zrobić zdjęcie lub wygenerować je w Midjourney.
Jeśli quizy tworzone z AI są bezduszne i generyczne, to użytkownicy tworzący quizy od serca w łatwy sposób się wyróżnią, zyskają uznanie i trafią na stronę główną. AI w niczym nie przeszkadza, nie usuwamy funkcji tworzenia quizów bez użycia AI. Dodatkowo piszesz, że dawno odeszłaś i AI nie sprawiło, że wrócisz – jak widać wróciłaś, komentujesz, wyrażasz swoją opinię na temat rozwoju serwisu i tak właściwie mimo, że nie uważasz się za aktywnego użytkownika to starasz się mieć wpływ na to jak serwis będzie wyglądał w przyszłości. A teoretycznie serwis już Cię nie interesuje. Aczkolwiek miło, że się angażujesz.

Prawda jest taka, że technologia się rozwija i niesamowicie pędzi do przodu, możemy pędzić razem z nią, albo zrobią to inni. Wielu użytkowników korzysta z tej funkcji, poprawia treści tworzone przez AI i dzięki temu tworzą świetne quizy, mają nowe spojrzenie na swój temat i te quizy są normalnie komentowane przez użytkowników. Nikt w komentarzach nie wyzywa, bo nadal mają świetną rozrywkę. A jak ktoś zrobił głupkowaty quiz przez AI, to jest to zabawne i nadal generuje rozrywkę i komentarze.
Osoby, które z tego korzystają często nie piszą komentarzy, ani tutaj, ani we wpisach. Jest to zrozumiałe, bo widzą straszenie i nastroje i nie chcą się kłócić ze swoimi obserwatorami.

W ostatnich dniach aktywność wzrosła, zostało dodane więcej quizów na różne tematy, które kiedyś były trzymane w szufladzie, więcej rozwiązywanych quizów, komentarzy i ogólne poruszenie. Czy jest to chwilowy trend? Możliwe. Do dyspozycji zostały oddane 3 quizy z AI. Natomiast nie da się polemizować z tym, że nie ma to wpływu na aktywność użytkowników w serwisie – bo jak widać nawet po tych komentarzach tutaj – ma ogromny.

Odpowiedz
3
Strawo

Strawo

XDDDD

Odpowiedz
1
meon

meon

@Bronx ok 💀✌

@Patryk
Nie angażuje się w tę stronę, po prostu lubię teoryzować na różne tematy. I nie wróciłam tutaj ze względu na AI po prostu regularnie sprawdzam co u moich dawnych znajomych. Imo rozumiem o co wam chodzi ale to po prostu zmierza w złą stronę. Dopóki to żyje sobię gdzieś w odosobnieniu w kącie to ok byleby nie pochłonęło większości strony bo wykorkuję.

Będzie jakiś filtr w poczekalni który będzie odzielał normalne quizy od tych AI?

Odpowiedz
2
BettaGirl

BettaGirl

@Patryk Al nie dopasowało mi w zrobionym quizie punktów do wyników

Odpowiedz
1
Celtic_Mairon

Celtic_Mairon

@Patryk No czemu???

Odpowiedz
1
..Narnia..

..Narnia..

@Patryk to okropny pomysł aplikacja jest żeby tworzyć quizy a teraz sztuczna intelogencja będzie robiła je za nas

Odpowiedz
2
protezka

protezka

Praca ludzka? A po co AI to zrobi.
Przecież pracę stworzoną przez AI idzie rozpoznać w 5 sekund, strona naprawdę schodzi na psy

Odpowiedz
2
Ixtreet

Ixtreet

@Tolog ciekawe rozumowanie… Jednak muszę Cię zmartwić, nie stanie się tak. Wszystkie seriale robione przez AI byłyby do siebie bardzo podobne, dodatkowo, jeśli chodzi o kwestię aktorów, będzie ograniczona. Trzeba pamiętać, że jest to tylko narzędzie i trudno stworzyć nim coś konkretnego, używając tylko jego.

Odpowiedz
2
Tolog

Tolog

@Ixtreet jak zmartwić? Ja chciałbym żeby al w ogóle nie istniało

Odpowiedz
1
OLIPC2

OLIPC2

@Lawendowa_Sadzawka1 ale ty wiesz że nie musisz z tego korzystać jak ci nie pasuje xD

Odpowiedz
1
-.Rainbow_OwlFeather.-

-.Rainbow_OwlFeather.-

@Psiafanka23 jestem za

Odpowiedz
1
OLIPC2

OLIPC2

@Lawendowa_Sadzawka1 jak to nie powinno. Jeśli tobie nie odpowiada to nie korzystaj. Może komuś pasuje i korzysta

Odpowiedz
2
OLIPC2

OLIPC2

@Lawendowa_Sadzawka1 teraz pokazałaś jaka jesteś wartościowa xD

Odpowiedz
1
OLIPC2

OLIPC2

@Lawendowa_Sadzawka1 boli cię to jak ktoś mówi tak jak jest? Współczuję

Odpowiedz
1
Elficka_kociara

Elficka_kociara

Chciałby się ktoś zalisać? Szczegóły w linku 😁☺️🥺https://samequizy.pl/konkurs-na-najlepsze-opowiadanie/

Odpowiedz
1
Keep_It_Real

Keep_It_Real

Kiedyś trzeba było pomysłu, czasu, energii i jakiejś ilości wysiłku, żeby stworzyć quiz… Teraz wystarczy palec. Dosłownie.

Odpowiedz
4
Dukachi

Dukachi

dlaczego mamy teraz tylko jeden quiz?

Odpowiedz
2
www.Gabrysia.pl

www.Gabrysia.pl

Jaki jest limit twożenia quizów przez AI?

Odpowiedz
Smile_Lil

Smile_Lil

Mnie tam się podobała funkcja Al…

Odpowiedz
_Red_Skull_

_Red_Skull_

@Patryk czemu jest dostępne 1/1?

Odpowiedz
rusyfikacja

rusyfikacja

@Patryk Polecam przeczytać ,,Społeczeństwo industrialne i jego przyszłość" Teda Kaczyńskiego. Niestety, nie dostanie się już papierowej wersji, ale można zawsze skorzystać z cudu i dostępności do technologii, aby zobaczyć PDF lub audiobooka!
Bo mogłabym pisać godzinami, dlaczego nie popieram tego pomysłu i parafrazuję, widzenia w niej (tzn. technologii) możliwości, albo pozostania w tyle. Na szczęście nie muszę, gdy wszystko jest w jednym pięknym manifeście, do tego pisanym prostym i przystępnym językiem, aby każdy przeciętny zjadacz chleba, mógł zrozumieć przekaz.

I proszę mi wybaczyć, ale nie widzę w tym ,,sztuki" ani żadnego rodzaju ,,filozofii", a nie będę kłamać, że się na tym nie znam.

Odpowiedz
1
Styczniowka

Styczniowka

Nie przemawia to do mnie… Czuję, że mogliście wymyślić i dodać coś o wiele lepszego od tego..

Odpowiedz
1

JacobMiles

@protezka jasne już widzę jak rozpoznajesz w 3 sekundy że do AI stworzyło ten quiz

Odpowiedz
1
ChipsyLaysStrong

ChipsyLaysStrong

Pomysłowe ale chyba wolałbym aby użytkownicy robili quizy samodzielnie

Odpowiedz
1
protezka

protezka

@JacobMiles czytałam na tyle dużo że jestem wstanie
Polecam poszerzyć horyzonty a nje zamykać się w beznadziejnych schematach c:

Odpowiedz

OlekOlekOlekOlek1

czyli p2w narazie m a to dopiero pierwsza płatna rzecz na SameQuizy , już sie boje co będzie potem

Odpowiedz
fp.Animangus

fp.Animangus

To AI zrujnowała quiz o DOORS! Niepotrzebnie była dodawana

Odpowiedz
fp.Animangus

fp.Animangus

Na szczęście nie opublikowałem go jeszcze

Odpowiedz
1
Humbug_DODOPROPL

Humbug_DODOPROPL

Fajna opcja na mało czasu albo na brak pomysłu

Odpowiedz
2
Karoltymbarklipton1234

Karoltymbarklipton1234

Zgadzam się z komentarzem Humbug_DODOPROPL

Odpowiedz
1
tupijajaja

tupijajaja

@Patryk fajna opcja patryk

Odpowiedz
2

M...y

Czy ktoś z was wie, czy wyzwania tygodniowe zniknęły? Nie wyświetlają mi się na stronie internetowej na telefonie.

Odpowiedz
3
Pixel.Cat

Pixel.Cat

@Miray Mi też się nie wyświetlają, może nie mają pomysłów na nowe

Odpowiedz
BpjisooLenzi

BpjisooLenzi

Ja nie mam ala

Odpowiedz
Wooyoung

Wooyoung

@Patryk co mogę zrobić jeśli przypadkiem usunęłam szkic stworzony przez AI? Czy mogę jakoś odzyskać tę funkcję?

Odpowiedz
Madelyn_Poliester

Madelyn_Poliester

Odpowiedz
1
antyinteligencja.

antyinteligencja.

Odpowiedz
5
antyinteligencja.

antyinteligencja.

@Patryk usuńcie to błagam was to nie powinno istnieć a jeśli ma zostać to niech będzie niemożliwe do wepchnięcia na główną

Odpowiedz
10
BrambleStarr

BrambleStarr

@Patryk okej, rozumiem, że to jest przydatna funkcja, jednak na tej stronie od zawsze liczyła się kreatywność. Chodzi mi o to, że by quiz trafił na SG musi być starannie wykonany. Ale czy to ma jeszcze jakiekwiek znaczenie, skoro Sztuczna Inteligencja zrobi to wszystko za nas? Rozumiem, że wszyscy mogli już z tego korzystać, ale czy to nie jest w pewnym sensie oszukiwanie? Nie zrozum mnie źle, mała pomoc np. przy poproszeniu Chata GPT by wybrał dla ciebie odpowiedni tytuł do opowiadania jest okej, ale czy pozwalanie mu wpływać na całą treść quizu jest dobrym pomysłem? Tego właśnie boją się naukowcy – że ludziom przestanie się cokolwiek chcieć. Pamiętaj, to tylko moja opinia!

Odpowiedz
1
BrambleStarr

BrambleStarr

Spox, może i jest limit, ale każdy będzie wykorzystywał to w innym czasie i SG będzie w 90 procentach składać się z quizów zrobionych przez AI. Rozumiem to jako event, ale na dłuższy czas to (za przeproszeniem) fatalny pomysł.

Odpowiedz
1
powiklanie

powiklanie

blagam oddajcie wyzwania tygodniowe kochalam je i zbieranie tych odznak, to tak cool wyglada jak jest ich duzo!!!

Odpowiedz
4
Nexie-.

Nexie-.

Witam, kiedy dodane będą znowu wyzwania tygodniowe? Prawie wszyscy użytkownicy bardzo by je chcieli z powrotem!

Odpowiedz
2
BrambleStarr

BrambleStarr

@Nexie-. TAK ODDAJCIE JE PLS

Odpowiedz
._WiewiorczyLot_.

._WiewiorczyLot_.

EJ oddawać wyzwania!!!!

Odpowiedz

czus

@Patryk fajne

Odpowiedz
Ognista.

Ognista.

@Patryk Po co dodajecie wszędzie AI, ludzie nie mogą tworzyć normalnych quizów, na stronie głównej są quizy "Czy według AI…" itp, wszędzie widzę te quizy
Jeżeli AI zrobi wielkie dramy na SQ to ŻEGNAM

Odpowiedz
Ognista.

Ognista.

@.mokke No nwm

Odpowiedz
Ognista.

Ognista.

Odpowiedz
1
NikodemNowak

NikodemNowak

Mi przez chwilę działało @patryk

Odpowiedz
1
.Nonsens.

.Nonsens.

@Patryk emmmm
To już takie totalnie rozleniwianie
Zaraz wszystko będzie robione przez Al i nie będzie takiej przyjemności z robienia Quizu…

Odpowiedz
1
_.Foxes._

_.Foxes._

@Patryk ej, jak dodaje się coś na bloga?

Odpowiedz
fp.Animangus

fp.Animangus

@Wronia_Sadzawka moderatorzy moga tylko dodawac wpisy na blogu

Odpowiedz
2
Nightmare4444

Nightmare4444

Przepraszam bardzo, ale z niewiadomych powodów słowo ,,cech**ąca'' jest cenzurowana. Czy ktoś mi wytłumaczy dlaczego?

Odpowiedz
1
xiaoting

xiaoting

@Nightmare4444 bo w środku jest słowo ch**j xdd i to jakoś wykrywa

Odpowiedz
3
Blogowicz3000

Blogowicz3000

Paprik

Odpowiedz
Dino_natka

Dino_natka

@Patryk ile razy można wykożystać AI ?

Odpowiedz
5

Zaloguj się, aby dodać nowy komentarz.

Wyzwania tygodniowe – zmiany

Patryk
Patryk

•  AUTOR

Cześć! ✌️

Wyzwania tygodniowe wróciły, natomiast dodaliśmy jedną kluczową zmianę. Od teraz po zakończonym etapie głosowania wygrywają 2 quizy z największą liczbą głosów. Jeden autora bez ograniczeń w liczbie obserwujących oraz drugi autora, który jest spoza Rankingu. Dzięki temu dajemy dodatkową szansę osobom, które nie mają dużej liczby obserwujących. Pamiętajcie, że możecie głosować na kogo tylko chcecie – wszystkie głosy są i będą anonimowe.

Odpowiedz
1102
littlefims

littlefims

@Patryk świetna zmiana, na plus!

Odpowiedz
23
-Fox.Lili-

-Fox.Lili-

super zmiana!

Odpowiedz
11
.Marcel.

.Marcel.

super!

Odpowiedz
11
Tutaj_mowia_mi._.Czajniczek

Tutaj_mowia_mi._.Czajniczek

Bardzo fajnie

Odpowiedz
10

....-

Ok

Odpowiedz
10
.Sooyoung.

.Sooyoung.

@Patryk bardzo się cieszę ze zmiany! 💖

Odpowiedz
14
.HeatherFlower

.HeatherFlower

@Patryk Spoko pomysł! Każdy ma teraz większe szanse na stronę główną!

Odpowiedz
11
Likilar

Likilar

👌

Odpowiedz
7
solangelo9

solangelo9

Super fajnie może być remis

Odpowiedz
7

J...5

Okej, ale to jest dobry pomysł.

Odpowiedz
7
Gradowa

Gradowa

@Patryk fajnie ale mam mieszane uczucia co do tej zmiany. Mało popularne osoby z rankingu takie jak ja są mało zauważalne i nie mają w takim przypadku szans. Cieszę się że coś się dzieje ale ostatnio na tej stronce wieje nudą a ten ewent jest już trochę… Emm nudny.
Ps. Błagam niech jakiś moderator zajży na panel kontaktowy. To bardzo pilne

Odpowiedz
15

L...t

👍

Odpowiedz
8
Made_In_Hell

Made_In_Hell

Zobaczymy

Odpowiedz
7

S....

Bardzo fajnie! I super, że wyzwania wróciły!

Odpowiedz
9
Snow.

Snow.

@Patryk super :DD

Odpowiedz
8
Harry_Kotel112

Harry_Kotel112

@Patryk Super!

Odpowiedz
8
scater

scater

👍Słusznie, szykuję już quiz do wyzwania! :D

Odpowiedz
9

D...e

Na pewno to zadziała 👍

Odpowiedz
7
.Thunder

.Thunder

Świetny pomysł!

Odpowiedz
8

r...n

Fajnie! Założyłem konto w tym roku, więc nie miałem okazji jeszcze głosować ani brać udziału. Bardzo fajny, kreatywny i ciekawy pomysł z tymi wyzwaniami

Odpowiedz
14
Neovie

Neovie

@Patryk myślę, że to świetny pomysł!

Odpowiedz
9

r...n

@Neovy Ja też (;

Odpowiedz
6
just_herbata

just_herbata

Super!

Odpowiedz
6
Talvi

Talvi

@Patryk A gdzie można zagłosować, na swojego ulubieńca?

Odpowiedz
9
jinu

jinu

@Patryk cudowny pomysł! 😻 Cieszę się też, ze wróciły wyzwania tygodniowe, brakowało mi ich

Odpowiedz
8

r...n

@-SunnyAri- Za cztery dni będzie głosowanie (''

Odpowiedz
7
Talvi

Talvi

@Happysandness Ach, dobrze całkiem zapomniałam… Wstyd trochę hah

Odpowiedz
5
Daiyamondostar

Daiyamondostar

Ooo fajnje

Odpowiedz
7
meilleur

meilleur

Super👌

Odpowiedz
6
Vissely

Vissely

@Patryk Hejka 👋!

Ja przychodzę z takim pytaniem. Mianowicie: Piszę, ponieważ prosiłabym o dodanie pewnej funkcji, jaką jest zaplanowanie wpisu. Np. Jutro nie mam czasu dodać wpisu, więc piszę go dzisiaj i planuję na jutro. Mam nadzieję, że taka funkcja zostanie wprowadzona, i dziękuję za uwagę. 💛✨

~Vissti 💛🌻🤎

Odpowiedz
20
Flamisst

Flamisst

@Patryk Super pomysł.
Myślę że niejedna osoba będzie dziękować <3<3

Odpowiedz
8
Dream_Factory

Dream_Factory

@Patryk super zmiana!!!!

Odpowiedz
5
Misiek1010

Misiek1010

A będziecie coś robić z tymi spamerami? Bo oni jakiś czas temu atakowali.

Odpowiedz
7
Dream_Factory

Dream_Factory

@Patryk świetny pomysł

Odpowiedz
6

r...n

@-SunnyAri- Wstyd nie, każdy może zapomnieć (; Założyłem konto dopiero w tym roku, więc nie miałem okazji jeszcze głosować…

Odpowiedz
8

D...e

@Patryk to super 😘

Odpowiedz
6

o...e

@Patryk świetny pomysł ✌

Odpowiedz
6
litrowa

litrowa

koks pomysł

Odpowiedz
5
Marvella

Marvella

@Patryk Bardzo się cieszę z tej dezycji🙈 teraz każdy ma większe szanse

Odpowiedz
7
Avinashi_

Avinashi_

Świetny pomysł<33

Odpowiedz
5

....h

@Patryk Yo! Cudowny pomysł, każdy ma teraz większe szanse 😋 (oprócz Mnie oczywiście 😅)

Odpowiedz
6
nadniebna

nadniebna

Super pomysł! 😊Przynajmniej ludzie nie będą robić dram o to, że wygrał ktoś z rankingu.

Odpowiedz
6
Patryk

Patryk

•  AUTOR

@GradowaBurza nigdy nie będzie idealnie, teoretycznie każdy ma równe szanse, głosy są anonimowe. Nadal może wygrać osoba z Rankingu bez względu na miejsce, po prostu doszło dodatkowe miejsce.

Odpowiedz
8
Lisa_kiki

Lisa_kiki

@YA5HI siema jaszi

Odpowiedz
6

S...y

ok

Odpowiedz
5
astalie

astalie

@Patryk Świetna decyzja👍

Odpowiedz
5

J...5

@Lisa_kiki Jezu ty stalkerko-

Odpowiedz
6

A...e

@Patryk Świetny pomysł!

Odpowiedz
5
.Vivian.

.Vivian.

Zmiana na plus, pozdrawiam 👋👏

Odpowiedz
5
kyoto

kyoto

@Patryk Świetna zmiana!

Odpowiedz
7
Gradowa

Gradowa

@Patryk wiem z nigdy nie będzie idealnie naprawdę doceniam waszą pracę.

Odpowiedz
8
AshleyWasHere

AshleyWasHere

Bardzo fajna zmiana 😊

Odpowiedz
6

P...a

Genialny pomysł!

Odpowiedz
6
Keylie

Keylie

Super!

Odpowiedz
6
_Angel-of-dreams_

_Angel-of-dreams_

Świetny pomysł

Odpowiedz
4
813

813

Super, że wyzwania wróciły! A nowy pomysł jest na prawdę świetny

Odpowiedz
6
zbrodniarz_wojenny

zbrodniarz_wojenny

Angola é Portugal!

Odpowiedz
6
Dr.Khorne

Dr.Khorne

Jak to działa? Jestem nowy i mam quiz, który według mnie powinien trafić na SG. Jak się zapisuje na tygodniowe wyzwania?

Odpowiedz
6
DwaDebile

DwaDebile

To jest świetny pomysł. A co w momencie, kiedy zgłoszone zostaną jedynie ,,zapychacze''?

Odpowiedz
4
DwaDebile

DwaDebile

@KhornetheGolden kiedy go tworzysz, masz ramkę ,,zgłoś do wyzwania''. Nie zawsze możesz (biorą pod uwagę również typ) lub jeśli quiz jest starszy nie możesz go zgłosić.

Odpowiedz
7
Peraly

Peraly

@KhornetheGolden W odpowiednim dniu można zgłaszać quizy. Aktualnie wyzwanie tygodniowe jest tylko na głosowania, więc jak będziesz tworzyć quiz, z pewnością zauważysz taki napis, aby zgłosić quiz 😉

Odpowiedz
8
.imagine.

.imagine.

@Patryk Super że wracają i bardzo fajnie że to zmieniliście!

Odpowiedz
5
Sky.Dream

Sky.Dream

Cieszę się!

Odpowiedz
5
Lunesty

Lunesty

Świetnie 🤍

Odpowiedz
4

A...y

Ch** d***

Odpowiedz
4
Szukam_dziewczyny

Szukam_dziewczyny

@Patryk wspaniale, że o tym pomysleliacie! Weź przy okazji wrzuć jakiś mój quiz na SG🙏🙏🙏💔🥺😅

Odpowiedz
5
V25

V25

swietny pomysl!!

Odpowiedz
4
Earthquake

Earthquake

jakie wyzwania tygodniowe? jestem tu kilka lat i nie widziałem nigdy czegoś takiego

Odpowiedz
4
Stanislaw28092013

Stanislaw28092013

kozak!

Odpowiedz
5
liliapl

liliapl

Co to są wyzwania tygodniowe (jestem nowa)?

Odpowiedz
6
unknow_username

unknow_username

@liliapl ja też nie jestem pewna

Odpowiedz
5
ognista.a

ognista.a

@Patryk No to świetnie! To moje pierwsze wyzwania 😄

Odpowiedz
4
Dr.Khorne

Dr.Khorne

@Peraly Dzięki 😊

Odpowiedz
4
Romvesen

Romvesen

@rainy @liliapl robicie quiz, oznaczacie go że chcecie by był w wyzwaniu i jak już czas robienia quizów się skonczy będzie czas dawania głosów na quizy i wygrywają dwa quizy i trafiają na SG a każdy kto weźmie w tym udział dostaje odznakę oznaczenie quizu do wyzwania jest pod hasztagami
mam nadzieję że pomogłam i w razie pytan piszcie do mnie na priv

Odpowiedz
7
Dr.Khorne

Dr.Khorne

@DwaDebile Dzięki 😊

Odpowiedz
4

J...n

Bardzo dobra zmiana, teraz będzie sprawiedliwie dla wszystkich biorących udział.

Odpowiedz
3
IISaiII

IISaiII

A jak brać udział w tych wyzwaniach? Gdzie mg się zapisać?

Odpowiedz
4
_blue_Art_

_blue_Art_

@Patryk Mam pytanie. Jak się głosuje i ile można oddać głosów?

Odpowiedz
3
_blue_Art_

_blue_Art_

@IISaiII Jak tworzysz quiz to pod tagami będzie Ci pisało coś w tym stylu: dodaj ten quiz do wyzwania tygodniowego. Oczywiście będzie tam kratka, którą musisz zaznaczyć żeby ten quiz tam się znalazł

Odpowiedz
3
Romvesen

Romvesen

@_blue_Art_ można oddać 2 głosy i jak już będzie czas głosowania to wtedy będzie się wyświetlać że można zaglosować

Odpowiedz
4
_blue_Art_

_blue_Art_

@Kosmiczna_kociara Dziękuję😀😍

Odpowiedz
4
Romvesen

Romvesen

@_blue_Art_ jak coś to pisz na priv

Odpowiedz
4
_blue_Art_

_blue_Art_

Odpowiedz
4
monaxia

monaxia

@Patryk super, według mnie brzmi sprawiedliwie i może zmotywowało mnie to trochę do dodawania quizów do wyzwań 👍

Odpowiedz
5
Czekoladowa_Demonka

Czekoladowa_Demonka

Dobrzeeee

Odpowiedz
5
Junoru

Junoru

@Patryk bardzo dobry pomysł! :D

Odpowiedz
3
.Artemis.

.Artemis.

Super

Odpowiedz
3
Kaktus_SCP

Kaktus_SCP

Super pomysł 😀

Odpowiedz
3

D...e

Super pomysł, pozdrowienia dla Was!

Odpowiedz
3
SteviE.

SteviE.

@Patryk Super!

Odpowiedz
3
Hania.fanka.Lampisia

Hania.fanka.Lampisia

Supcio

Odpowiedz
2
liliapl

liliapl

@Kosmiczna_kociara Dziękuję 😊

Odpowiedz
4
unknow_username

unknow_username

Odpowiedz
4
IISaiII

IISaiII

@_blue_Art_ Dzięki za pomoc!

Odpowiedz
5
_blue_Art_

_blue_Art_

@IISaiII Nie ma za co😉

Odpowiedz
4
RosiePosie.12122

RosiePosie.12122

Cześć zrobiłam quiz do tego wyzwania nowego zabawne i absurdalne pytania ale co zrobić żeby znalazł się na liście zgłoszonych??

Odpowiedz
3

R...a

Dzięki za szansę!

Odpowiedz
2
MilkaX_1

MilkaX_1

🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Odpowiedz
3
MilkaX_1

MilkaX_1

💙💛

Odpowiedz
3
FK_SPIDER

FK_SPIDER

Odpowiedz
4
Fonszzeczny

Fonszzeczny

Dodacie mój quiz na stronę główną

Odpowiedz
5
Riderek

Riderek

@Pogromcaludzkiejpsychiki żaden twój na to nie załsuguję

Odpowiedz
4
White.Daisy

White.Daisy

Odpowiedz
5
White.Daisy

White.Daisy

@Vissely super pomysł!

Odpowiedz
3
White.Daisy

White.Daisy

@Patryk Hej, wiem, że powinnam to napisać w formularzu kontaktowym, ale mam pytanie:
Czy będzie jakiś event wielkanocny w tym roku?
(Bardzo bym chciała…)

Odpowiedz
4
GosciuOdPowoadomien

GosciuOdPowoadomien

Sus

Odpowiedz
5
Kht.Ola

Kht.Ola

@Patryk cześć chciałabym zapytać gdzie jest priv

Odpowiedz
3
.HeatherFlower

.HeatherFlower

@DoloresMadrigal. Na internecie na kompie przy powiadomieniach, na telefonie na internecie "więcej" i "wiadomości", a na aplikacji nie ma

Odpowiedz
4
Kht.Ola

Kht.Ola

@.Livdie a czyli w aplikacji nie ma a szkoda bo mam aplikacje

Odpowiedz
3

H....

@Patryk Hej! Możecie usunąć konto @FrostCat. ? To jest głupie gufno

Odpowiedz
3
Lavendermagic_97

Lavendermagic_97

@Vissely racja proszę też

Odpowiedz
3
Fonszzeczny

Fonszzeczny

Jak pisać na priv na telefonie z apki

Odpowiedz
5
Ksasanaja

Ksasanaja

Jak można oddać głos?

Odpowiedz
4
Dream_Factory

Dream_Factory

@Pogromcaludzkiejpsychiki nie da się niestety na priv z apki pisać

Odpowiedz
3
Fonszzeczny

Fonszzeczny

😭

Odpowiedz
2
HowieBee

HowieBee

A jak się robi ten quiz?

Odpowiedz
2
White.Daisy

White.Daisy

@Patryk to naprawdę super, więcej szans dla osób spoza Rankingu 👌🏻

Odpowiedz
3
realyNOTme

realyNOTme

Supcio

Odpowiedz
3
.Books_Girl.

.Books_Girl.

BŁAGAM WAS!!!
Wysyłam zgłoszenia, że na stronie jest hacker!!!
Jest i to bez wątpienia!!!
Proszę zróbcie coś z tym!!!
Tracimy użytkowników!

Odpowiedz
6
.Cloudyy

.Cloudyy

@Cats.pl prawda!!!!!

Odpowiedz
4

r...n

Konto @Wszyscy.uzytkownicy.SQ Hakuje inne konta!

Zróbcie coś z tym!

Odpowiedz
2
Wodeczka

Wodeczka

przepraszam ciągle ktoś piszę że ktoś hakuje inne konta ^^ zróbcie coś z tym

Odpowiedz
3
Lavendermagic_97

Lavendermagic_97

Cześć poleci ktoś?

Odpowiedz
4
M_Lestrange

M_Lestrange

@Yerbas ja mogę

Odpowiedz
3
Mika635orn

Mika635orn

@Yerbas POLECAM MOJE QUIZY – SĄ SUPEROWE, aktualnie posiadam na swoim koncie 3 quizy :
1. Jakie płci będziesz w nowym wcieleniu ?
2. Jak dobrze znasz serial GRZMOTOMOCNI ?
3. Kogo wolisz z ekipy ?

Za niedługo – postaram się jeszcze dziś, dodać quiz ,,jakim słodkim zwierzakiem jeseś" oraz ,,Jakie imię byś nosiła jako chłopak" oraz ,,jakie imię byś nosiła jako dziewczyna"

Odpowiedz
5

T...a

Odpowiedz
1
smietaniara

smietaniara

@Mika635orn po co sie tu reklamujesz?

Odpowiedz
2
DuszekczyDuszek

DuszekczyDuszek

@Mika635orn a ja mam durne przynajmniej nie mam takiej pychy

Odpowiedz
2
FoliarzZOdludzia

FoliarzZOdludzia

Odpowiedz
2
Tajemniczy_Duch

Tajemniczy_Duch

@Patryk mam pytanie. Czy będzie wyzwanie tygodniowe na opowiadanie?

Odpowiedz
2
UwUmarlenkaUwU

UwUmarlenkaUwU

nikt nie pytal

Odpowiedz
2

S...e

@Patryk spk, ale kto pytał 😏😏😏

Odpowiedz
3
Dzejmix

Dzejmix

Obs za obs?

Odpowiedz
4
Stasek

Stasek

Obs spoko😊

Odpowiedz
5
Naser12

Naser12

Ok

Odpowiedz
3
Stasek

Stasek

Kto chce się ze mną wymienić obs za obs

Odpowiedz
6
--Good.vibe.flowers--

--Good.vibe.flowers--

@Stasek ja moge tylko napisz na priv

Odpowiedz
3
Slaay.hanusiaaa

Slaay.hanusiaaa

Pomoc dla Ukrainy: Kompendium wiedzy (aktualizowane na bieżąco):
Oficjalna strona rządowa #PomagamUkrainie

Odpowiedz
2
Oskiboski13173

Oskiboski13173

Cześć

Odpowiedz
2
..Milkie..

..Milkie..

@Patryk Ciekawe 👌🏼

Odpowiedz
3
Itz.Goferus

Itz.Goferus

@Patryk spoko

Odpowiedz
2
turbozaba

turbozaba

@Patryk świetna zmiana! ❤️

Odpowiedz
2
WilkZuzek

WilkZuzek

sus

Odpowiedz
2
WolfChan

WolfChan

Ja nie w temacie 🤪
Ktoś mi może powie o co chodzi?

Odpowiedz
2
.Gruszka.Pietruszka.

.Gruszka.Pietruszka.

@Patryk bardzo sus

Odpowiedz
1
Zuza45

Zuza45

Super

Odpowiedz
3
ritxuql

ritxuql

@lonelyst. chej besti

Odpowiedz
4
jinu

jinu

Odpowiedz
3
Sweetunia

Sweetunia

Super!!!! Ekstra!!!!

Odpowiedz
3
slodki_piesiu

slodki_piesiu

mega!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz
3
turbozaba

turbozaba

Świetne zmiany! Wspaniały pomysł z tymi quizami! Pozdrawiam.

Odpowiedz
2
susanna121

susanna121

POZDRAWIMA

Odpowiedz
2
.Nocna.

.Nocna.

👍

Odpowiedz
2
EmilaLili

EmilaLili

Okk

Odpowiedz
3
Nati_Nati_Hamster

Nati_Nati_Hamster

:D

Odpowiedz
4
Bella_Whitesire

Bella_Whitesire

oki
😃

Odpowiedz
1
KtosVIP

KtosVIP

Super pomysł

Odpowiedz
2
rozplodniacz69

rozplodniacz69

ale stypa

Odpowiedz
1
RP_Innovation

RP_Innovation

@Patryk Super!

Odpowiedz
1
Loverat

Loverat

Fajnie

Odpowiedz
4
Lady.Loki

Lady.Loki

Super!

Odpowiedz
3
Stella.

Stella.

Witajcie kochani/e.
Mam pomysł który będzie meega dla i Polski i Ukrainy.
Niech każdy kto będzie miał/a serce, niech zrobi quiz/opowiadanie z napisami po ukraińsku i polsku.
To będzie super i dla Polski i dla Ukrainy. 💙💛💟❤️🇵🇱🇺🇦

Odpowiedz
7
MariaBrz4

MariaBrz4

@EquestrianHorsesInc
Super pomysł 👍
Jestem za tym ❤️

Odpowiedz
2
KolezankaCyborg_

KolezankaCyborg_

Xd

Odpowiedz
2
K-popiarka

K-popiarka

Hej. Jestem nowa w działalności SameQuizy .
Mam 6 obserwujących. Chciałabym być na rankingu więc pls. Jak tylko wejdziecie chociaż w jeden mój quiz, odrazu zaznaczcie obserwuj. To mi bardzo pomoże a przy okazji odwdzięczę się tym samym. Pozdro. Cimka

Odpowiedz
4
K-popiarka

K-popiarka

@EquestrianHorsesInc
To dobry pomysł ale…..
Czy to nie męczące pisać opowiadanie najpierw po polsku a potem po ukraińsku? Lub quizy. Tak czy siak popieram twój pomysł i będę się starać aby go zrealizować. Pozdro. Cimka

Odpowiedz
2
Stella.

Stella.

@Cimka no, męczonce ale pomyśl o ukrainie która cierpi tak jak ty przed śmierciom!

Odpowiedz
misiu2012

misiu2012

czy wrucą wywiady?

Odpowiedz
1

K...y

Odpowiedz
1
Keylie

Keylie

@miska2012 *wrócą

Odpowiedz
1
Riderek

Riderek

@EquestrianHorsesInc pomyliło Ci się cos

Odpowiedz
1
Stella.

Stella.

@Riderek Oh, tak. Miało być na wpisy. Usunę to

Odpowiedz
1
KolezankaCyborg_

KolezankaCyborg_

………

Odpowiedz
1
Shadows..

Shadows..

super

Odpowiedz
2
Piesek_Cleo

Piesek_Cleo

🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Odpowiedz
2
Ksiezniczka_Ravian

Ksiezniczka_Ravian

A dlaczego nie ma jeszcze miejsca dla osoby z rankingu? Wygrac ma najlepszy Quiz a nie Quiz osoby o okreslonej liczbie obs, a to, ze ktos slabo wykona swoja prace na wyzwanie to nie nasz problem tylko autora. Rankingowcy sa oczywiscie bardziej doswiadczeni i beda czesciej wygrywac ale to nie powod aby traktowac ich inaczej. Dlugo pracowali do sukcesu a za ich miejsce w topce sa czesto dissowani ze niby ich Quizy zawsze trafiaja na sg nawet jak sa gowniane. Tak wiec wypadaloby dodac jeszcze jedno miejsce lub wrocic do jednego wygrywa.

Odpowiedz
2

K...i

@Patryk Super!

Odpowiedz
3
Wietrzna.Skora

Wietrzna.Skora

@Patryk hej bo przypadkowo kliknęłam w odpowiedzi zgłoś u @Sznaucerko2a i chciałam tylko zawiadomić że to przypadkowo i to super osobka

Odpowiedz
2
Lethal_Protector

Lethal_Protector

Mam pytanie na które zapewne żaden szanowny moderator nie odpowie bo "nie jestem w rankingu" ale tak: chciałam podziękować za quiz na głównej ale nie rozumiem czemu ta świeżo rozpoczęta passa została nagle przerwana. Nie od liczby obs zależy jaki masz quiz, jak już wspomniała @Polski_Ravian jednak wy faworyzujecie osoby z rankingu. Mogą zrobić nawet brzydkie/nieoryginalne/z błędami lub po prostu głupie quizy, a to za co wskakują na główną byłoby krótko mówiąc skrytykowane u osób z mniejszą liczbą obs. Prosiłabym o jak najszybszą odpowiedź

Odpowiedz
6
Ksiezniczka_Ravian

Ksiezniczka_Ravian

@Dog_Of_War kiedys byl nawet taki test przeprowadzony przez uzytkowniczki ktore juz usunely konta (a przynajmniej jedna z nich usunela), ktory mial sprawdzic czy modzi maja pupilkow. Jedna byla z rankingu, jej quizy czesto goscily na sg, a ta druga nie byla jeszcze w rankingu, i z tego co pamietam zaden jej quiz na sg nie trafil. Ta z rankingu dodala nijaki quiz, niedopracowany, malo pomyslowy ale z piekna miniaturka, a ta z poza dodala swietnie wykonany, kreatywny quiz ze slaba miniaturka. Owy "nijaki" quiz dostal sie na sg a ten dopracowany gnil w poczekalni.

hm, jestemy tak rowno traktowani!

Odpowiedz
3
Gradowa

Gradowa

@Polski_Ravian no. Ale są nawet użytkownicy niedoceniani nawet jeśli mają ranking.

Odpowiedz
3
Lethal_Protector

Lethal_Protector

@Polski_Ravian katastrofa krótko mówiąc🙄

Odpowiedz
1
Lethal_Protector

Lethal_Protector

@Gradowa czemuu

Odpowiedz
2
Gradowa

Gradowa

Odpowiedz
2
Ksiezniczka_Ravian

Ksiezniczka_Ravian

@Gradowa t a k

Odpowiedz
3
Lethal_Protector

Lethal_Protector

@Gradowa tak musi być

Odpowiedz
2
Malefisenta

Malefisenta

a po co?

Odpowiedz
5
Lethal_Protector

Lethal_Protector

mógłby z Was ktoś to sprawdzić? myślę że ma zadatki na SG :) https://samequizy.pl/marzenie-nie-do-spelnienia-one-shot/

Odpowiedz
4
Stella.

Stella.

@Patryk Hejka, mam pewien pomysł i zastanawiam czy nie jest nawet dobry. Wiele użytkowników ,,SameQuizy" robi quizy pod tytułem ,,Scur" ,,Kupa" itp. Według mnie to nie jest zbytnio fajne. Widziałam wiele przekleństw w quizach pod tytułem który nie ma sensu. Chciałabym żeby to się natychmiast zmieniło. Chciałabym żeby w ,,SameQuizy" było coś takiego że zamiast napisania ,,Jap******" tylko np. ,,########" było by lepiej. Sorry za to przekleństwo heh. Bayo! 😄

Odpowiedz
4
Kakicz

Kakicz

@Patryk kc patyś

Odpowiedz
1
Mad.amelciaa

Mad.amelciaa

Czemu mi wyskakuje brak quizu jak storzłam je

Odpowiedz
1
Kiti_Miki

Kiti_Miki

Hej sorki ale jak możesz zauważyć nie zabardzo ograniam co tu się dzieje ktoś mi wytłumaczy 😅

Odpowiedz
2
vetti_13

vetti_13

@Kiti_Miki Kiedyś było takie coś jak wyzwania tygodniowe, czyli trzeba stworzyć Quiz o danej kategorii, a teraz była jej kontynuacja tylko z dodatkowymi ulepszeniami😅
Mam nadzieję, że pomogłam
Ps. Gdybym miała coś jeszcze wytłumaczyć, to zapraszam na mój profil!

~@Golden_Love

Odpowiedz
2
Kiti_Miki

Kiti_Miki

@Golden_Love ojejku kochana bardzo dziękuję za obs napisałabym na wpisach ale mam limit do jutra 😅

Odpowiedz
1
vetti_13

vetti_13

@Kiti_Miki ❤️

Odpowiedz
1
Kiti_Miki

Kiti_Miki

@Golden_Love o bardzo ci dziękuję lecę dać obs

Odpowiedz
2
konik248

konik248

Odpowiedz
2
.Ksiezniczka.

.Ksiezniczka.

@Talvi też się zastanawiam ..

Odpowiedz
2
Wooyoung

Wooyoung

Ej. Jak zrobić żeby quiz trafił na SG?

Odpowiedz
1
-Milena-

-Milena-

Super!

Odpowiedz
-Milena-

-Milena-

@Sarahxd już mówie! !

Odpowiedz
1
-Milena-

-Milena-

@Sarahxd a więc tworzysz jakoś quiz i on trafia do poczekalni jeśli długo nie wychodzi to poproś cz. 1

Odpowiedz
1
Wooyoung

Wooyoung

Odpowiedz
1
-Milena-

-Milena-

Cz. 2 swoich obserwator. I niech ci dają dużo kom i serc

Odpowiedz
Hannfi1355

Hannfi1355

O

Odpowiedz
1
Gradowa

Gradowa

@-Milena- liczba serc I kom teoretycznie nie ma wpływu na to czy quiz trafi na SG. Jeśli 100 serc będzie miał quiz beznadziejny na SG raczej nie trafi

Odpowiedz
1
-Milena-

-Milena-

@Gradowa wiem ale jeśli jest dobry i ma dużo serc i kom to ttafi

Odpowiedz
2
Gradowa

Gradowa

@-Milena- niekoniecznie

Odpowiedz
1
-Milena-

-Milena-

@Gradowa często tak jest

Odpowiedz
1
Tolog

Tolog

@Patryk A ja kocham Mrs_Widow

Odpowiedz
2
Irbis

Irbis

@Patryk To było dawno

Odpowiedz
1
KAWUSIA.UwU

KAWUSIA.UwU

*3*

Odpowiedz
1
Enigma12

Enigma12

Wyszukiwarka nie chce działać

Odpowiedz
2
Kiti_Miki

Kiti_Miki

@Patryk hejka proszę nie pomijaj!!!!!! Błagam. Przepraszam za zabieranie czasu ale jest konto tu na SQ które zostało zaatakowane przez grupkę osób które robią spamy grożą zasadami itp proszę o przejrzenie tego profilu !!!!!! I tych osób mam nadzieję że da się coś z tym zrobić dziękuję najmocniej!!!

Konto które zostało zaatakowane
Papuzka_123

Odpowiedz
3
Kiti_Miki

Kiti_Miki

@Patryk błagam to ważne

Odpowiedz
2
Endless.

Endless.

@Patryk proszę zobacz co dzieje się na tym profilu https://samequizy.pl/author/julkajulka_123/
Spamią go użytkownicy z multikontami

Odpowiedz
3
Kiti_Miki

Kiti_Miki

@Patryk no i się usunęła przez tych hakerów 😭😭

Odpowiedz
2

Jsoencu

Zobaczcie mój quiz

Odpowiedz
1
Niki.zje.ci.pliki

Niki.zje.ci.pliki

Hej mam propozycje do zmiany czegos w SQ. Amianowicie jak się zdobywa 100 obserwacji i odblokowywane jest dodawanie zdjęć to może dacie możliwość tez dodawania filmików? Bo ja np chciałabym dużo pokazać swoim obserwatorom a większość to filmiki wiec im nie pokaże. Jak by co to tylko moja propozycja i wydaje się być spoko bo to tez dużo daje. Dziekuje pozdrawiam

Odpowiedz
3

f...e

@klaldli.po.ciebie.idzie też miałam taką propozycję hah

Odpowiedz
1

f...e

@typiara56 nie warto. Są do bani

Odpowiedz
2
...Jiminnie...

...Jiminnie...

Hej pszepraszam gdzie mogę znaleźć quiz który zapisałam do szkiców lub gdzie znajdę szkicę

Odpowiedz
1
Irbis

Irbis

@Patryk Aha? Czyli osoby z rankingu 200-400 nie mają szans

Odpowiedz
1

O...k

@Patryk @BonjourApaszka mnie obraża bez powodu

Odpowiedz
1
Hiszpanska_Miotla

Hiszpanska_Miotla

@Hannah_F1 klikasz ,,Więcej" na dolnym pasku, po czym z opcji wybierasz ,,Szkice"

Odpowiedz
1
...Jiminnie...

...Jiminnie...

@.Miotla. Dziękuję bardzo

Odpowiedz
2
Mitrax

Mitrax

@OlekOlekOlekOlek ma 150 multikont!, że co naprawdę (nieprawdopodobne)…

Odpowiedz
3

O...k

@Arcane_Master obserwujący : no wow , wiemy

Odpowiedz
1
Czarodziej2000

Czarodziej2000

Wow super patryku

Odpowiedz
3
Gradowa

Gradowa

Czy jest możliwość żeby moje już od dłuższego czasu sprawdzone Quizy trafiły w końcu na SG? https://samequizy.pl/ktory-z-greckich-bogow-cie-zabije-a-ktory-uratuje-przed-smiercia/
https://samequizy.pl/czy-ta-postac-nalezy-do-grona-wilczych-jagod/

Odpowiedz
3

_..._

Dlaczego jak wzięłam udział w wyzwaniu o dniu babci i dziadka i dostałam odznakę to nie mam tego w osiągnięciach

Odpowiedz
2
Wietrzna.Skora

Wietrzna.Skora

@Patryk hejka jeśli możesz to proszę zajrzysz do mnie? Mizernie mi idzie a jeden quiz robiłam cały dzień… Bardzo się starałam i może zajrzysz i zobaczysz czy może ma 25℅ na SG?

Odpowiedz
1
Wietrzna.Skora

Wietrzna.Skora

@_Lucjaaa_ musisz z przeglądarki wejść

Odpowiedz
1

_..._

@Australian_collie xd jak wejść w osiągnięcia w przeglądarce (mam aplikacje więc nwm)

Odpowiedz
2
Wietrzna.Skora

Wietrzna.Skora

@_Lucjaaa_ wpisz w google same quizy, kliknij link i zaloguj się, ja też mam apkę jest wygodniejsza

Odpowiedz

_..._

@Australian_collie znaczy no ja wiem jak to wszystko ten ale jak zrobić żeby osiągnięcia było widać

Odpowiedz
2
Wietrzna.Skora

Wietrzna.Skora

@_Lucjaaa_ wejdź w swój profil i na,, o mnie" zjedz pod osiągnięcia

Odpowiedz
1
Polique

Polique

hej

Odpowiedz
3
Polique

Polique

co tam na blogu

Odpowiedz
1
Polique

Polique

hej

Odpowiedz
Lemon._.Cat

Lemon._.Cat

@Patryk dziś wygrały quizy 2 osób spoza rankingu…

Odpowiedz
2
Olsik.pl

Olsik.pl

@Patryk Na jakiej zasadzie to ma niby działać?
Ja jak mam na jakiś głosować Quiz to na pierwszy lepszy

Odpowiedz
4
Flower_Potter

Flower_Potter

To chba nie aktualne

Odpowiedz
5
Felicito

Felicito

@Lemon._.Cat To chyba chodzi o to, że jedna osoba, która wygrywa musi być spoza rankingu, a drugą obojętnie…

Odpowiedz
5
monaxia

monaxia

@HarietRangoSpewartTopper żałosne, że się tutaj reklamujesz, blog służy do powiadamiania użytkowników o nowych funkcjach itp. przez moderatorów

Odpowiedz
3
rudolfix

rudolfix

@HarietRangoSpewartTopper no nie wiem czy takie ważne
Na pewno nie na temat. Mógł*ś napisać o tym na swoim profilu

Odpowiedz
2
OliNalip

OliNalip

Odpowiedz
2
maryynka

maryynka

ktoś mi powie dlaczego zdjęcia i ogółem obrazki we wpisach można umieszczać tylko, jeśli ma się 100 obserwacji

Odpowiedz
2
alkanet

alkanet

@Patryk @wbijam.na.chate to samo pytanie

Odpowiedz
2
DovesWing

DovesWing

@Vissely wow, to jest bardzo dobry pomysł

Odpowiedz
3
cherrybite

cherrybite

@Vissely ale fajny pomysł!

Odpowiedz
3
Vissely

Vissely

[Komentarz usunięty przez użytkownika]

Odpowiedz
1
.Max

.Max

@DovesWing ten wpis był prawie rok temu…

Odpowiedz
4
DovesWing

DovesWing

@Nocna. Jezu mnie tu nawet tyle nie ma…

Odpowiedz
2
Pvrvle

Pvrvle

@Patryk dziś rocznica tego wpisu

Odpowiedz
4
Polique

Polique

@Moon11 a no XD

Odpowiedz
3
Samochodowy

Samochodowy

@Pvrvle xddddd

Odpowiedz
4
Mwayer

Mwayer

@Patryk świetnie ❤️💙

Odpowiedz
2
Frycia01

Frycia01

@Patryk a mogła by być raz kategoria spongebob? 👉👈Czy już była?!

Odpowiedz
3
Horsi

Horsi

Świetnie

Odpowiedz
LixiGacha

LixiGacha

@Frycia01 Ten blog jest już od roku nieaktualny i chyba nikt tu nie pisze

Odpowiedz
4
Rouella

Rouella

Siema

Odpowiedz
1
Klapciuch.

Klapciuch.

@LixiGacha rzadko piszą

Odpowiedz
1
Kakicz

Kakicz

@Rouella wow czesc

Odpowiedz
2
-Georgia_Equine-

-Georgia_Equine-

To jest nieaktualne czy po prostu nikt tu nie pisze bo nie ma oczym ?

Odpowiedz
1
Hope_Baggins

Hope_Baggins

Mam pytanko! Wygrałam wyzwanie „dzień matki”, a mój quiz nadal jest oznaczony… czemu? Drugi już wczoraj trafił na Stronę Główną…
Pozdrawiam

Odpowiedz
Hot_Ziemniaczek_Polska

Hot_Ziemniaczek_Polska

@-Georgia_Equine- nilwm pewnie nie piszą bo nie ma o czym. Bo o czym niby? O wojnie na 🇺🇦? Nie chce nikogo obrażać

Odpowiedz
ciasteczkazkremem

ciasteczkazkremem

Witam. Fundacja Benek znów ratuje biednego konika. Wałach ten jest dobrym koniem który okulał a właściviel nie ma pieniędzy i ochoty go leczyć. Do jutra musimy wpłacić brakujące jeszcze 1300 zł. Opiekun nie chce czekać ani chwili więcej. Damy radę!

Odpowiedz
3
nettle.stories

nettle.stories

Moglibyście pokazać wyniki najnowszego wyzwania? Dużo osób będzie wdzięcznych

Odpowiedz
2
Endless.

Endless.

@Pokrzywowa. Zapytałam na panelu i chyba dziś będą

Odpowiedz
2
Xtreme_GamingQQ

Xtreme_GamingQQ

ILE TYCH SERDUSZEK?1

Odpowiedz
1
Zuro_PL

Zuro_PL

@Patryk dziś to wypróbuję

Odpowiedz
1
._.Fenixiczka._.

._.Fenixiczka._.

jak zrobiłeś blog?

Odpowiedz
1
my_little_horse

my_little_horse

@Patryk jezu okropne powinnismy być kreatywni

Odpowiedz
1
leafy

leafy

czy będzie możliwość, żeby funkcja AI nie była ograniczona?

Odpowiedz
1
10001110110

10001110110

ok

Odpowiedz
Jaszczuroo

Jaszczuroo

jak ktos to całe przeczytał to współczuje

Odpowiedz
_chomiczki_sa_kochane_

_chomiczki_sa_kochane_

@patryk ÓSÓŃ TĄ FUNKCJĘ ONA JEST BEZ SĘSU USÓN JĄ ONAPSÓJE STRONĘ

Odpowiedz
Casiopeia

Casiopeia

@Fonszzeczny Twój quiz nie może mieć błędów ortograficznych, musi mieć ładne i długie wyniki, odpowiedzi, pytania i opis. A. I jeszcze trzeba mieć więcej niż 4 pytania. No i oczywiście, modzi nie dadzą ci na SG, jak ty poprosisz

Odpowiedz
1
Casiopeia

Casiopeia

Odpowiedz
1
Leondowski

Leondowski

@Patryk pytanie, a czemu wyzwania tygodniowe znikęły?

Odpowiedz
2
rina_ARMY

rina_ARMY

ok

Odpowiedz
1
BpjisooLenzi

BpjisooLenzi

Ja nie mam ala

Odpowiedz
BpjisooLenzi

BpjisooLenzi

Co zrobić żeby dostać Ala kiedyś go miałam a teraz nie

Odpowiedz
1
nettle.stories

nettle.stories

Gdzie są te wyzwania?

Odpowiedz
1
fp.Animangus

fp.Animangus

@nettle.stories nie ma, usuneli

Odpowiedz
1
-.LonelyWater.-

-.LonelyWater.-

przepraszam, lecz mam pytanie: dla czego wyzwanie znowu zniknęły🤔

Odpowiedz
1

Zaloguj się, aby dodać nowy komentarz.