Wybierz typ quizu, aby rozpocząć dodawanie:

Jest to najprostszy sposób na stworzenie ankiety z niekoniecznie łatwymi pytaniami. Możesz zapytać o cokolwiek, a użytkownicy będą mogli oddać swój głos.

Dokładnie taki jak znasz ze szkoły, z tym, że tutaj jest lepsza zabawa. Quiz tego typu ma z góry zdefiniowaną poprawną odpowiedź. Złą albo dobrą.

W tym quizie nie możesz się pomylić przy odpowiadaniu na pytania. Pomyliłeś się? Przegrałeś. Masz tylko jedną szansę, a Twoim zadaniem jest przetrwać do końca.


Dokładnie taka jaką znasz. Wyniki są ukryte pod warstwą, którą należy zdrapać. Różnica między zwykłą zdrapką, a naszą jest taka, że tutaj można wygrać wszystko!

Czy potrafisz z rozsypanych liter ułożyć poprawną odpowiedź na pytanie? Litery to sprawdzą! Twoim zadaniem jest nie tylko znać odpowiedź na pytanie, ale dodatkowo poprawnie ją ułożyć.

Chcesz tworzyć historie, opowiadania, przygody? Ten typ jest dla Ciebie! Dodasz dialogi od nowych linii/myślników, osobne obrazki oraz tekst. Pora rozpocząć własną serię!

NOWOŚĆ

Kolekcje pozwolą Ci stworzyć serię quizów różnych autorów, które możesz ze sobą powiązać tematycznie. Np. "10 najlepszych quizów o Harrym Potterze", "5 testów, które przegrzeją Ci mózg" itd. Od Ciebie zależy na jaki temat stworzysz kolekcję.