Prawa autorskie

Duża część materiałów, które znajdują się na stronie w tym: tekstów, obrazków oraz filmów pochodzi z potężnego świata jakim jest Internet. Tworzymy quizy, testy, zgadywanki, opowiadania, a w nich znajdują się obrazki, które zostały stworzone przez bezimiennych autorów, którzy tak jak i my chcieli umilić Wam czas spędzony przed komputerem.

Jeśli jest to możliwe podajemy źródło oraz autora danego materiału, nie przypisujemy sobie pełnych praw autorskich do ich twórczości, a jedynie je promujemy i sprawiamy, że materiały docierają do dalszej publiczności.

Mamy jednak świadomość, że nasi użytkownicy, którzy tworzą quizy nie zawsze mogą być tak skrupulatni – dlatego w takich sytuacjach prosimy o kontakt ([email protected]) – w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji, dopisania źródła lub usunięcia materiałów na życzenie autora.

Jeżeli widzisz, że któryś z naszych opublikowanych quizów narusza prawa autorskie, prześlij do nas:
– link do strony internetowej lub inny dowód, że opublikowane przez nas materiały mają ograniczone prawa autorskie
– link do opublikowanego przez nas quizu, w którym pojawiły się zgłaszane materiały
– swoje imię i nazwisko, adres oraz kontakt
– oświadczenie, że wymienione użycie materiału nie jest autoryzowane przez właściciela praw autorskich, jego agenta lub prawo i że działasz w dobrej wierze
– oświadczenie, że wszystkie podane informacje są zgodne z prawdą i że jesteś właścicielem własności intelektualnej albo jesteś uprawniony do jej reprezentowania w imieniu właściciela

Po otrzymaniu od Ciebie powyższych informacji, podejmiemy działania w celu wyjaśnienia sytuacji oraz w danych przypadkach usunięcia materiału.

Serwis sameQuizy.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści reklam, komentarzy oraz dodanych quizów przez użytkowników – w szczególności, że treści w serwisie tworzone są w większości przez naszą Społeczność.